Skierniewickie Stowarzyszenie FanĂłw "Gwiezdnych wojen" "Utapau"
Strona główna - Forum - Statut - O nas - Kategorie newsów - Kontakt - Kalendarz - Galeria - Download - Szukaj - Ostatnie komentarze Wtorek, Kwiecień 16, 2024
Zarząd:
Prezes:
Milka - gg:274886

Wiceprezes:
Lord W - gg:2504559
E-mail: wpolskce@poczta.onet.pl

Skarbnik:
Thorin - gg:1505406
Artykuły
· Recencja "Ostatniego...
· Spotkanie Utapau CXII
· Recencja Łotra Jeden
· Spotkanie Utapau CXI
· Spotkanie Utapau CX
Aktualnie online
· Anonimowi: 14

· Zalogowani: 0

· Łącznie użytkowników: 98
· Najświeższy rekrut: Monika
Ostatnio online
ivered 1 tydzień
Nova22 tygodnie/dni
Damian26 tygodnie/dni
Thingol26 tygodnie/dni
jariniop29 tygodnie/dni
Lord W35 tygodnie/dni
Aero79 tygodnie/dni
Thorin114 tygodnie/dni
Chebeat205 tygodnie/dni
Vinga253 tygodnie/dni
Ankieta
Czy po ustaniu pandemii miałbyś ochotę na spotkanie członków SSFGW Utapau?





Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Reklama:
Zobacz temat
 Drukuj temat
Hasła do Ossusa
Thingol
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 27 marzec 2010 00:58
Awatar

Użytkownik

Postów: 1803
Data rejestracji: 21.01.07

Wtedy też nastąpił, pierwszy kryzys w fanklubie.


To zdanie trzeba wywalić. Ten akapit trzeba wyedytować. W komunikacji publicznej unikamy retoryki negatywnej.
w 1000 słów zawsze najbardziej w pamięć zapadają słowa o zabarwieniu negatywny, agresywnym etc. Słowo "kryzys" nie może mieć miejsca

Scattered scraps of Humanity.

###

Burn the Bridges & enjoy the Fire!

 
Lord W
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 27 marzec 2010 10:43
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

Spoko. W każdym razie zgłaszajcie, uwagi, sugestie, to pozmieniam co trzeba. Musze jeszcze te literówki wszelkie poprawić i dopracować itp. itd. Jeśli chodzi o grafiki to logo się do tego wstawi i już.
 
Mikel
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 27 marzec 2010 11:43
Awatar

Użytkownik

Postów: 427
Data rejestracji: 28.01.09

Krótko zwięźle i na temat. Jak dla mnie super
 
ivered
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 27 marzec 2010 11:48
Awatar

Użytkownik

Postów: 945
Data rejestracji: 21.01.07

O, wstawcie moze tez jakies foty z "utapau w akcji", czyli ze spotkania albo z jakichs field opsow.
Always a pleasure to meet a Jedi...

www.plis.carbonma...

United we stand, divided we fall.
 
Lord W
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 27 marzec 2010 21:47
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

Mam kolejne pytanie. Oczywiście, żeby dodać tekst muszę się zalogować się na Ossusie? No i odnośnie zdjęć to muszę mieć zgodę autora. Pytanie jakie zdjęcia polecacie.
 
Syndrius
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 27 marzec 2010 21:52
Awatar

Użytkownik

Postów: 674
Data rejestracji: 27.10.08

Zdjęcia?? Jedno z Polconu, zdjęcie ekipy z akcji Dnia Dziecka, zdjęcie ekipy podczas WOŚP na widoku i jakieś foto z święta krzaka gdzie Maul jest. Myślę że tak byłoby ok.
Co do informacji- very good.
Did I ever tell you what the definition of insanity is? Insanity is doing the exact... same fucking thing... over and over again expecting... shit to change... That.
 
Lord W
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 27 marzec 2010 22:19
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

Teraz mam pytanie. Czy jesteście za tym, żebym wstawił to hasło również do wikipedii?

Co do zdjęć to na Ossusie jest trochę pierniczenia z prawem autorskim i trzeba te rubryczki powypełniać. Myślę, że dwa zdjęcia wystarczą.
 
ivered
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 27 marzec 2010 22:43
Awatar

Użytkownik

Postów: 945
Data rejestracji: 21.01.07

Do wiki tez mozesz dodac, zawsze to jakas darmowa reklama.
Always a pleasure to meet a Jedi...

www.plis.carbonma...

United we stand, divided we fall.
 
Lord W
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 28 marzec 2010 12:23
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

Mam pytanie do autorów grafik (głównie Thingola), czy wyrażają zgodę na zamieszczenie zdjęć na Ossusie, Wikipedii?

Np. Zdjęcia z dnia dziecka są super, ale wolałbym mieć zgodę autora. (Łukasza Gładkiego)

Póki co jest tak:
http://www.ossus....2Utapau%22

jak zgłosicie Swoje uwagi to pozmieniam, ewentualnie dodam zdjęcia i poprawię błędy (tylko musi se tego trochę uzbierać, bo piszą żeby nie edytować za dużo razy).
Edytowane przez Lord W dnia 28 marzec 2010 13:32
 
Keyan
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 31 marzec 2010 21:46
Awatar

Użytkownik

Postów: 182
Data rejestracji: 25.01.07

Dobra robota Lordzie, na Wikipedię też to wstaw Wink Faktycznie parę zdjęć naszej ekipy dodałoby uroku, no i zrobimy się od razu mniej anonimowi.
 
www.utapau.pl
Lord W
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 31 marzec 2010 21:53
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

Ok. Myślę też, że jest kolejne hasło do zrobienia np. dla Szycha.

Co do zdjęć - proszę o zgodę autorów, a reszta niech mi doradzi które i wstawiamy.
 
Szychu
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 31 marzec 2010 23:39
Awatar

Użytkownik

Postów: 2115
Data rejestracji: 31.01.07

A co konkretnie jest do napisania?
 
www.playingdaily.pl
Lord W
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 01 kwiecień 2010 14:22
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

No zgadnij...w końcu Ty tu jesteś nerdem. Haseł brakuje wielu (patrz post nr 1), ale to jest związane pośrednio z Naszym fanklubem...
 
Thorin
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 04 kwiecień 2010 23:33
Awatar

Największe zło strony

Postów: 1650
Data rejestracji: 08.01.10

Lordzie proszę opracowałem następne hasło:
Robaki Pelko to małe stworzenia, które mają miliony mikroskopijnych kolców, potrafiących przebić zbroję, które podczas kontaktu ze skórą powodują sparaliżowanie kończyny. Żyją tylko pod piaskami Doliny Mrocznych Lordów na Korriban, gdzie przyciągnęła je tutaj moc. Bardzo licznie czają się swoje na swoje ofiary w ciemności. Wrażliwość na moc pozwala im stwierdzić, czy stworzenie znajdujące się niedaleko nie jest zbyt silne żeby je zaatakować. W przypadku Darth Bane’a który je spotkał podczas zwiedzania Doliny. Kolce zostały użyte w treningowych mieczach świetlnych do szkolenia nowych uczniów w Akademii Sithów, ponieważ sparaliżowanie kończyny naśladowało jej utratę.
 
Milka
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 05 kwiecień 2010 12:07
Awatar

Administrator

Postów: 1184
Data rejestracji: 03.10.09

Robaki Pelko to małe stworzenia żyjące tylko pod piaskami Doliny Mrocznych Lordów na Korriban, zostały tam przyciągnięto przez moc. Całe ich ciało pokryte jest milionami mikroskopijnych kolców, które są w stanie przebić się przez zbroje, a kontakt ze skórą powoduje paraliż kończyny. Pelko na swoje ofiary czekają w licznych grupach i ukrywają się w ciemnościach. Wrażliwość na moc pozwala im stwierdzić, czy stworzenie znajdujące się niedaleko nie jest zbyt silne żeby je zaatakować. Było tak w przypadku Dartha Bane'a, który spotkał je podczas zwiedzania Doliny. Kolce zostały użyte w treningowych mieczach świetlnych do szkolenia nowych uczniów w Akademii Sithów, ponieważ sparaliżowanie kończyny naśladowało jej utratę.


A ja to hasło poprawiłem ;)

Teraz wystarczy dodać hiperłącza, źródła i takie tam...

A tak z innej beczki, zrobiłeś je sam, czy przetłumaczyłeś wookiepedię?
 
Thorin
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 05 kwiecień 2010 14:22
Awatar

Największe zło strony

Postów: 1650
Data rejestracji: 08.01.10

Twoje brzmi znacznie lepiej, bo mi raczej chodziło o to żeby przetłumaczyć i dać wam do poprawy.
 
Lord W
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 26 kwiecień 2011 19:17
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

Czyli to jest tłumaczenie z wookipedi. Na Ossusie piszą, że to jest forma plagiatu. Także, postarajcie się dodać jak najwięcej od siebie. Dopiszcie źródła i można wstawiać na Ossusa.


Wiadomo kiedyś skończą się prace na Ossusie i będzie można edytować artykuły?Boba Fett
Jakby, ktoś miał jakieś info to dajcie znać.


Widzę, że odblokowali edycję i zmienili wygląd strony.WinkR2 - D2
Edytowane przez Lord W dnia 26 kwiecień 2011 19:17
 
Lord W
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 29 kwiecień 2011 11:58
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

Nelleah - Kateel z Kuhlvut, przedstawicielka arytokratycznego rodu z planety Kaut, miała starszą siostre Kodir. Jako dziecko nie umiała poprawnie wymówić swojego imienia, stąd Nellah.


Jej siostra Kodir planowała przejąć kontrolę nad zakładami stoczniowymi i obalić szefa korporacji Kauta. Kateel odmówiła współpracy, więc Kodir zleciła Falandowi - szefowi ochrony zakladów stoczniowych, porwanie i czyszczenie pamięci siostry. Faland przez pośredników: Nila Posonduma i Kud'ara Mub'ata wynajął łowcę nagród Ree Duptoma. W trakcie lotu statek Duptoma uległ uszkodzeniu, a sam właściciel zginął. Na statek trafił Boba Fett, który przejął przewożone towary: robota towarowego i Nelleah z wyszyszczoną pamięcią. Fett zabrał dziewczynę do Pałacu Hutta Jabby, gdzie razem z Oolą służyła jako tancerka.

Po śmierci Jabby Kateel udała się w poszukiwaniu Fetta nad Jamę Carconne. Odnalazła umierającego łowcę nagród, wyplutego przez Sarlacca i przeniosła go, tak by trafił w ręce Dengara. Po odratowaniu Fetta, we troje, wyruszyli na spotkanie z Bilansem. W czasie podróży Dengar opowiedział Neelach historię Boby Fetta dotyczącą rozbicia Gildii Łowców Nagród. Neelah stopniowo odzyskiwała pamieć, zwłaszcza gdy usłyszała o Nilu Posondumie.

Nelleah uzyskała więcej informacji o swojej przeszłości z komputera "Wściekłego psa", w czasie kiedy Dengar i Fett
próbowali ożywić Kud'ara Mub'ata. Niespodziwanie nadleciał wówczas jego potomek Bilans, który ostrzelał Łowców Nagród. Doszło do spotkania na statku Bilansa, który dostarczył kolejnych informacji na temat Neeleah i znalezionego robota. W pobliżu siedziby pajęczarza pojawił się statek zakładów stoczniowych Kauta. Nelleah wraz z Dengarem odlecieli "Wściekłym Psem" do systemu Orana, gdzie mieli się spotkać z Fettem wracającym z Tatooin. Na umówione miejsce spotkania przybył również statek Zakładów stoczniowych, który promieniem ściągającym unieruchomił "Wściekłego Psa". Kateel została zabrana na pokład i wraz z Kodir udała się na planetę Kaut.

Tam doszło między nimi do kofrontacji, w wyniku której Kodir została obezwładniona i przekazana pod sąd innym rodom panującym. Kateel jako jedno z przedstawicielek rodów dostała propozycję objęcia kotroli nad zakładami stoczniowymi po Kaucie.


W ramach wolnego czasu opracowałem hasło. Jak Wam się podoba i powiedzcie czego brakuje i czy jest w miarę po polsku.
Edytowane przez Lord W dnia 29 kwiecień 2011 11:59
 
Szychu
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 30 kwiecień 2011 23:19
Awatar

Użytkownik

Postów: 2115
Data rejestracji: 31.01.07

To jest Kaut czy Kuat?
 
www.playingdaily.pl
Thingol
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 01 maj 2011 00:33
Awatar

Użytkownik

Postów: 1803
Data rejestracji: 21.01.07

powinien być Kuat.
ten Kuat od Kuat Drive Yards ;-)

Scattered scraps of Humanity.

###

Burn the Bridges & enjoy the Fire!

 
Przeskocz do forum:
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

01/08/2023 18:17
Cytaty fanklubowe są dostępne dla zalogowanych. Prośba o podesłanie zdjęcia z ostatniego nieofa to wrzucę na stronę. Będzie dostępne tylko dla zalogowanych.

22/02/2022 21:22
Niech Moc będzie z Wami! Yoda

22/02/2022 20:49
Dziękować. Dawno mnie tu nie było, ale widzę, że co niektórzy wchodzą jeszcze na stronę. Wink

26/12/2021 23:04
Wesołych Świąt X Mas

24/05/2021 22:22
Superancko. Grin

21/05/2021 09:29
Bo miałem czasem przyśpieszenia, powoli kończę już ten statek, coś wrzucę Smile

20/05/2021 18:27
Ja rzadziej wchodziłem to tempo pracy Ivereda wydawało się imponujące. Wink

20/05/2021 18:25
Odnotowuję, że znowu byłem Wink Grin

17/05/2021 21:42
Póki co trzymam się go Wink

14/05/2021 21:20
I bardzo dobrze Lordzie Smile

Warto zobaczyć:


Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów Gwiezdnych Wojen "Utapau"
HTML, PHP, coding, etc: Chebeat
Design: Chebeat & Thingol

Star Wars jest znakiem towarowym Lucasfilm, ble, ble, ble... (użyto w celach fanowskich..)


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2009 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.