Skierniewickie Stowarzyszenie FanĂłw "Gwiezdnych wojen" "Utapau"
Strona główna - Forum - Statut - O nas - Kategorie newsów - Kontakt - Kalendarz - Galeria - Download - Szukaj - Ostatnie komentarze Czwartek, Marzec 28, 2024
Zarząd:
Prezes:
Milka - gg:274886

Wiceprezes:
Lord W - gg:2504559
E-mail: wpolskce@poczta.onet.pl

Skarbnik:
Thorin - gg:1505406
Artykuły
· Recencja "Ostatniego...
· Spotkanie Utapau CXII
· Recencja Łotra Jeden
· Spotkanie Utapau CXI
· Spotkanie Utapau CX
Aktualnie online
· Anonimowi: 14

· Zalogowani: 0

· Łącznie użytkowników: 98
· Najświeższy rekrut: Monika
Ostatnio online
ivered10 tygodnie/dni
Nova20 tygodnie/dni
Damian23 tygodnie/dni
Thingol23 tygodnie/dni
jariniop26 tygodnie/dni
Lord W32 tygodnie/dni
Aero77 tygodnie/dni
Thorin111 tygodnie/dni
Chebeat203 tygodnie/dni
Vinga250 tygodnie/dni
Ankieta
Czy po ustaniu pandemii miałbyś ochotę na spotkanie członków SSFGW Utapau?





Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Reklama:
Zobacz temat
 Drukuj temat
Spotkanie Utapau CIV
Thorin
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 28 wrzesień 2015 18:31
Awatar

Największe zło strony

Postów: 1650
Data rejestracji: 08.01.10

Czyli mam rozumieć że MOK czyli Miejski Ośrodek Kultury jest zarezerwowany TYLKO dla Utapau i TYLKO Utapau może się tam spotykać. A jak Cech chce to znaczy że się upodabnia do Utapau i chce być jak Utapau żeby je przejąć i zniszczyć?
 
Thingol
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 28 wrzesień 2015 20:10
Awatar

Użytkownik

Postów: 1803
Data rejestracji: 21.01.07

Zachowałeś się właśnie jak Seller. Wyciągnąłeś jeden fragment i zrobiłeś sobie z niego szyderę, całkowicie pomijając meritum sprawy. Nawet nie usiłujesz podjąć wysiłku intelektualnego, żeby porozmawiać z Wojciechem. Tylko glanowanie.
Ponownie Ci bardzo serdecznie gratuluję Thorin. Myślałem, że jednak jesteś inteligentniejszy. Akurat po Tobie się takiego zachowania nie spodziewałem...

Wróć, Seller przynajmniej miał na tyle jaj, żeby powiedzieć, co mu nie pasuje i dlaczego odchodzi.
Edytowane przez Thingol dnia 28 wrzesień 2015 20:12

Scattered scraps of Humanity.

###

Burn the Bridges & enjoy the Fire!

 
Thorin
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 29 wrzesień 2015 00:26
Awatar

Największe zło strony

Postów: 1650
Data rejestracji: 08.01.10

Wyciągnąłem jeden kawałek bo ciekawi mnie dlaczego Wojciech akurat tak uważa i tyle. Ale przepraszam że jestem głupi. Więcej nie będę poruszał tego tematu. Jeśli nikomu nie będzie to przeszkadzać to usunę całą tę "rozmowę" bo jednak każdy ma wgląd do tego tematu.
 
Thingol
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 29 wrzesień 2015 01:23
Awatar

Użytkownik

Postów: 1803
Data rejestracji: 21.01.07

Mi będzie przeszkadzać.

Wojciech napisał Ci dokładnie dlaczego i co uważa.

Ale jak już Ci się wzięło na usuwanie, to wypowiedz się w temacie likwidacji stowarzyszenia.

P.s. nigdzie nie napisałem, że jesteś głupi.
Edytowane przez Thingol dnia 29 wrzesień 2015 01:24

Scattered scraps of Humanity.

###

Burn the Bridges & enjoy the Fire!

 
Lord W
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 02 październik 2015 21:59
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

Thorin jak nie rozumiał tak nie rozumie.

Thorin napisał/a:
Czyli mam rozumieć że MOK czyli Miejski Ośrodek Kultury jest zarezerwowany TYLKO dla Utapau i TYLKO Utapau może się tam spotykać. A jak Cech chce to znaczy że się upodabnia do Utapau i chce być jak Utapau żeby je przejąć i zniszczyć?


Z całego zdania faktem jest to, że Cech, choćby ze względu na zbieżność osób ma pewne cechy podobne do Utapau. Lokalizacja jest kolejną formą upodobnienia. Czy mówię nieprawdę? Cała reszta Thorin to nieprawda, którą sobie sam dopisujesz.

Po pierwsze. Niszczenie Utapau następuje przez brak zaangażowania Jego członków. Czy naprawdę nie ma to związku z ich zaangażowaniem np. w Cech? Wcześniej jak istniał Fantazion to członkowie Utapau angażowali się w Utapau lub tak jak KrisScrow czy Alucard przeszli na drugą stronę.

To dzięki Twojemu Thorin oraz innych zaangażowaniu Utapau przetrwało i miało się dobrze.

Po drugie MOK jest od tego, żeby tutaj działały różne stowarzyszenia. Jak najbardziej. Ja zresztą uważałem, że MOK powinien robić SkierCon od strony technicznej - od samego początku. MOK ma wykwalifikowaną kadrę, ludzi z doświadczeniem i wiedzą. To jest jego rola. Ja nie mam nic do MOKu.

Zawsze mówiłem wszystkim ludziom z MOKu niezależnie od tego jako opcję reprezentowali, co myślę. Nieraz zresztą Sebbos mówił, żebym pewnych rzeczy nie mówił bo to jest źle odbierane. Trudno. Nie warto być politykiem za wszelką cenę. Warto być porządnym człowiekiem.

Od samego początku uważałem, że powstanie Cechu może zagrozić Utapau, co dawałem wyraz i w rozmowach i na tym forum. Poza tym Cech przejął już zbyt dużo Naszych zwyczajów, ale Ty powiesz, że każdy może. Owszem. Nawet może powstać konkurencyjny klub SW, ale dlaczego mam się z tego cieszyć i nie walczyć o swoją piaskownicę?

Kto jest teraz członkiem Utapau: Prezes Cechu, Wiceprezes Cechu, drugi Wiceprezes Cechu, skarbnik Cechu, sekretarz Cechu, Lord W, Milka, Zan i Harry. Czy naprawdę to nie ma wpływu na frekwencję na spotkaniach i na jakoś spotkań - punkty programu?



Kondycja Utapau zależy od zaangażowania członków i ich działań. To, że Utapau jest na krawędzi to zasługa osób wymienionych powyżej.

Cech nie może przejąć, ani zniszczyć Utapau. W mojej ocenie jest to niemożliwe. Cech nawet, co ciekawe i śmieszne zarazem, nie może nawet przejąć członków Utapau. Teraz trzeba policzyć dłonie, którym zależy na Utapau. Rolą osób, którym zależy jest zachowanie Naszego dziedzictwa i trwanie w tej lub innej sensownej formie.

MistrzSeller napisał/a:
To nie chodzi o Cech. Utapau rozpadało się już wcześniej. Po prostu nie ma członków. Ja odszedłbym nawet jakby nie było spotkań cechu.

Poza tym na spotkaniach cechu nawet nie moge robić prelekcji o SW, bo na każdym spotkaniu dopuszczalne są tylko punkty w jednej tematyki (totalny bezsens przez który spotkania będą nudne, a ja nie bedę mógł robić na nie programu)


Od kiedy nie ma członków? Jak robiliśmy SkierCon to było jeszcze Utapau? Jak robiliśmy OoS to Utapau jeszcze było? Jak robiliśmy 100 spotkanie, było jeszcze, czy już nie?

Dla wielu z Was Utapau umarło śmiercią naturalną bo musiało. Wielu z Was chciało czegoś innego stąd założyło Cech. Podejmując decyzje o stworzeniu Cechu, zgodziliście się na naturalną śmierć Utapau. Możecie mówić, że szkoda, że smutno, że będzie Wam brakowało Utapau, ale jakoś będziecie z tym żyć, bo życie toczy się dalej. Cech dla wielu z Was będzie substytutem i w wielu przypadkach nawet lepszym.

Thorin jak był oburzony moim stwierdzeniem, tak będzie. Jak nie rozumie, tak nie zrozumie, bo też po prostu myśli innymi kategoriami. Tu nie chodzi o zdroworozsądkowe myślenie. Tu chodzi o ostatni zryw Utapau i gdy uznamy, że nie ma w tej chwili szansy, zejście do "zorganizowanego podziemia".

Bo ja będę walczył o Utapau. To jest prawdziwa wartość - przetrwać złe chwile i nie porzucać własnego sztandaru, historii - tradycji i kultury.Grin

Pora zając się przygotowywaniem punktów programu, żeby było co robić. Pora się zaangażować, a jak nie będzie ludzi - po prostu zlikwidować stowarzyszenie.

Także do zobaczenia na spotkaniu. Może są jeszcze w tym mieście fani SW, którzy znajdą chwile czasu. Ja wiem jedno - są ludzi spod loga Utapau, którzy byli z nim wczoraj i będą też jutro. Jest ich niewielu ale tacy są najcenniejsi.
 
Thorin
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 03 październik 2015 14:00
Awatar

Największe zło strony

Postów: 1650
Data rejestracji: 08.01.10

Lord W napisał/a:
Pora zając się przygotowywaniem punktów programu, żeby było co robić.

Przygotuję kalambury, ze zdaniami i z normalnymi hasłami.
 
Lord W
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 11 październik 2015 13:31
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

No to superancko. Wieści są takie, że ŁFSW przełożyło swoje urodziny i prawdopodobnie z tej okazji przełożymy też Nasze spotkanie. Wstępnie rozmawiałem na ten temat z Milką.

Spotkanie Utapau CIV - 24 października 2015 r., godz 15-20

Punkty programu:

- konkurs obrazkowy - zgadnij co to za postać - Lord W
- kalmbury - Thorin
- krzyżówka - Lord W

Ja bym proponował obejrzeć Rebeliantów od pierwszego sezonu.
Edytowane przez Lord W dnia 11 październik 2015 13:31
 
Thorin
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 12 październik 2015 13:26
Awatar

Największe zło strony

Postów: 1650
Data rejestracji: 08.01.10

Zadzwoniła do mnie przed chwilą pani z moku że 24 sala będzie zajęta.
 
Lord W
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 14 październik 2015 21:00
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

Może warto się dogadać z MOKiem i zorientować kiedy mają zajętą salę. Kiedyś mieliśmy zawsze spotkania z automatu w drugą i czwartą sobotę i zazwyczaj nie było problemów z salą. Teraz zawisło jakieś fatum.

Zatem proponuję spotkanie na 14 listopada 2015 r., godz 15-20.

 
Thorin
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 14 październik 2015 21:35
Awatar

Największe zło strony

Postów: 1650
Data rejestracji: 08.01.10

14 listopada odpada bo jest Elgacon. Znaczy spotkanie może być, tylko na przykład mnie nie będzie.
 
Lord W
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 17 październik 2015 13:28
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

Z tego co widzę każdy dzień prawie odpada. Już to gdzieś napisałem. Po prostu inne rzeczy stały się priorytetem niż Utapau i tyle.

Albo sali nie ma, albo ludzi nie ma, albo chęci. Zawsze coś. Jak tak dalej pójdzie "to się do Polconu nie wyrobimy".

To czekam na propozycję terminu - dostosuje się.
 
Thorin
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 20 październik 2015 12:18
Awatar

Największe zło strony

Postów: 1650
Data rejestracji: 08.01.10

Udało mi się dostać salę na 24 października, od 15 do 20 w sali 221. Tylko nie można krzyczeć, bo próby będą.
 
Thingol
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 20 październik 2015 17:54
Awatar

Użytkownik

Postów: 1803
Data rejestracji: 21.01.07

Mnie jednak nie będzie, więc o "krzyczenie" nie ma się co martwić Smile Smile Smile

Scattered scraps of Humanity.

###

Burn the Bridges & enjoy the Fire!

 
ivered
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 20 październik 2015 22:07
Awatar

Użytkownik

Postów: 945
Data rejestracji: 21.01.07

Ja cisnę fanfilm i pewnie i tak przyjadę na 1 do Skierniewic więc też mnie prawdopodobnie nie będzie. Ja z kolei chyba nie krzyczę...
Always a pleasure to meet a Jedi...

www.plis.carbonma...

United we stand, divided we fall.
 
Lord W
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 23 październik 2015 21:34
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

Słabo, coraz słabiej.Sad

Ja chętnie przyjdę porozmawiać o tym co dalej i jak będą chętni wezmę udział w kalamburach. Niestety nie dam rady ogarnąć obu punktów programu stąd zrobię je 7 listopada. Krzyżówka mi się trochę rozjechała. Wolę zrobić te punkty programu porządnie, zwłaszcza, że będą te jedne z ostatnich punktów programu w moim wykonaniu.

Chętnie przyjdę, żeby porozmawiać i pograć (np. w minisy). Wink
 
Przeskocz do forum:
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

01/08/2023 18:17
Cytaty fanklubowe są dostępne dla zalogowanych. Prośba o podesłanie zdjęcia z ostatniego nieofa to wrzucę na stronę. Będzie dostępne tylko dla zalogowanych.

22/02/2022 21:22
Niech Moc będzie z Wami! Yoda

22/02/2022 20:49
Dziękować. Dawno mnie tu nie było, ale widzę, że co niektórzy wchodzą jeszcze na stronę. Wink

26/12/2021 23:04
Wesołych Świąt X Mas

24/05/2021 22:22
Superancko. Grin

21/05/2021 09:29
Bo miałem czasem przyśpieszenia, powoli kończę już ten statek, coś wrzucę Smile

20/05/2021 18:27
Ja rzadziej wchodziłem to tempo pracy Ivereda wydawało się imponujące. Wink

20/05/2021 18:25
Odnotowuję, że znowu byłem Wink Grin

17/05/2021 21:42
Póki co trzymam się go Wink

14/05/2021 21:20
I bardzo dobrze Lordzie Smile

Warto zobaczyć:


Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów Gwiezdnych Wojen "Utapau"
HTML, PHP, coding, etc: Chebeat
Design: Chebeat & Thingol

Star Wars jest znakiem towarowym Lucasfilm, ble, ble, ble... (użyto w celach fanowskich..)


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2009 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.