Skierniewickie Stowarzyszenie FanĂłw "Gwiezdnych wojen" "Utapau"
Strona główna - Forum - Statut - O nas - Kategorie newsów - Kontakt - Kalendarz - Galeria - Download - Szukaj - Ostatnie komentarze Czwartek, Marzec 28, 2024
Zarząd:
Prezes:
Milka - gg:274886

Wiceprezes:
Lord W - gg:2504559
E-mail: wpolskce@poczta.onet.pl

Skarbnik:
Thorin - gg:1505406
Artykuły
· Recencja "Ostatniego...
· Spotkanie Utapau CXII
· Recencja Łotra Jeden
· Spotkanie Utapau CXI
· Spotkanie Utapau CX
Aktualnie online
· Anonimowi: 17

· Zalogowani: 0

· Łącznie użytkowników: 98
· Najświeższy rekrut: Monika
Ostatnio online
ivered10 tygodnie/dni
Nova20 tygodnie/dni
Damian23 tygodnie/dni
Thingol23 tygodnie/dni
jariniop26 tygodnie/dni
Lord W32 tygodnie/dni
Aero77 tygodnie/dni
Thorin111 tygodnie/dni
Chebeat203 tygodnie/dni
Vinga250 tygodnie/dni
Ankieta
Czy po ustaniu pandemii miałbyś ochotę na spotkanie członków SSFGW Utapau?





Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Reklama:
Ostatni zwiastun
FilmyDzisiaj nad ranem został opublikowany zwiastun Epizodu VIII Gwiezdnych wojen - Ostatni Jedi. Materiał w przeciwieństwie do poprzedniego zawiera dużo elementów fabularnych, a także nową dosyć ciekawą ścieżkę muzyczną. Gwiezdne Wojny Ostatni Jedi wejdzie na ekrany kin 15 grudnia 2017 r., choć w wielu miejscach w Polsce będzie można go zobaczyć kilka dni wcześniej w prapremierze. Zapraszam do oglądania zwiastuna. Niech Moc będzie z Wami!

· Lord W dnia 10 październik 2017 22:42 · 4 komentarzy · 13697 czytań · Drukuj
Komentarze
#1 | Lord W dnia 10 październik 2017 23:03
Z pewnością lepszy niż poprzedni Grin Co na razie na trzeba zaliczyć na duży plus - chyba jednak muzykę bo jest bardzo klimatyczna. Zanosi się na oryginalną fabułę, choć wieje legendami. Rey i Kylo są jak Jacen i Jaina, a Leia może skończyć jak Mara. Wiem dosyć dużo spoilerów, ale jeżeli będzie to dobry film to i tak nas zaskoczy. Tak było z Łotrem niby wszystko było wiadomo, a film się ogląda.

Żałuję, że Gareth Edwards nie dostał w nagrodę kolejnej szansy. Raczej Ostatni Jedi będzie lepszy niż Przebudzenie Mocy, ale to nadal może nie być to.
#2 | ivered dnia 11 październik 2017 22:27
Mnie nie porwał, do kina pewnie pójdę ale nie mam wobec tego filmu oczekiwań. Myślę że reżyseria koniec końców nic już nie zmieni, Disney wyeksploatuje tę trylogię a potem zakopie temat na kilka lat do czasu aż wymyśli co z tym dalej zrobić.
#3 | Lord W dnia 15 październik 2017 23:09
Disney nie musi już kręcić dalszych części gwiezdnej sagi bowiem produkt można rozwijać poprzez niekończącą się serię spin offów. Takie książki Star Wars na ekranie. Dopóki się sprzedaje to będzie.

Abrams zrobił świetnych Zagubionych ale z Star Wars mu nie wyszło. Fabuła była słaba, choć może niektórym się podobało. Ja oczekuje, że jednak film będzie na wysokim poziomie. Po Łotrze widać, że Disney jest w stanie zrobić dobry, klimatyczny film, w duchu Star Wars. Myślę, że ekipa Disneya wyciągnęła wnioski i będą zmierzać w dobrym kierunku.Smile. Może fabularnie do się to jakoś jeszcze skleić ze starą trylogią. Na to liczę.
#4 | Lord W dnia 22 październik 2017 17:00
Moim zdaniem w filmie powinien zostać w końcu poruszony wątek "duchów mocy" i Wybrańca. Przecież Jedi przed Obi-Wanem nie umieli się objawiać innym w formie duchów. Jednym z pierwszych, który posiadł tę wiedzę był Qui Gon Jinn.

No i pytanie czy Anakin faktycznie był Wybrańcem i czy przywrócił równowagę w mocy skoro znowu są Sithowie. Mam nadzieję, że twórcy odwołają się jakoś do starych filmów i nie zaprzeczą temu co znamy, a jakoś to wyjaśnią.Pfft
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

01/08/2023 18:17
Cytaty fanklubowe są dostępne dla zalogowanych. Prośba o podesłanie zdjęcia z ostatniego nieofa to wrzucę na stronę. Będzie dostępne tylko dla zalogowanych.

22/02/2022 21:22
Niech Moc będzie z Wami! Yoda

22/02/2022 20:49
Dziękować. Dawno mnie tu nie było, ale widzę, że co niektórzy wchodzą jeszcze na stronę. Wink

26/12/2021 23:04
Wesołych Świąt X Mas

24/05/2021 22:22
Superancko. Grin

21/05/2021 09:29
Bo miałem czasem przyśpieszenia, powoli kończę już ten statek, coś wrzucę Smile

20/05/2021 18:27
Ja rzadziej wchodziłem to tempo pracy Ivereda wydawało się imponujące. Wink

20/05/2021 18:25
Odnotowuję, że znowu byłem Wink Grin

17/05/2021 21:42
Póki co trzymam się go Wink

14/05/2021 21:20
I bardzo dobrze Lordzie Smile

Warto zobaczyć:


Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów Gwiezdnych Wojen "Utapau"
HTML, PHP, coding, etc: Chebeat
Design: Chebeat & Thingol

Star Wars jest znakiem towarowym Lucasfilm, ble, ble, ble... (użyto w celach fanowskich..)


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2009 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.