Skierniewickie Stowarzyszenie FanĂłw "Gwiezdnych wojen" "Utapau"
Strona główna - Forum - Statut - O nas - Kategorie newsów - Kontakt - Kalendarz - Galeria - Download - Szukaj - Ostatnie komentarze środa, Luty 21, 2018
Zarząd:
Prezes:
Milka - gg:274886

Wiceprezes:
Lord W - gg:2504559
E-mail: wpolskce@poczta.onet.pl

Skarbnik:
Thorin - gg:1505406
Artykuły
· Recencja "Ostatniego...
· Spotkanie Utapau CXII
· Recencja Łotra Jeden
· Spotkanie Utapau CXI
· Spotkanie Utapau CX
Aktualnie online
· Anonimowi: 2

· Zalogowani: 0

· Łącznie użytkowników: 98
· Najświeższy rekrut: Monika
Ostatnio online
ivered< 5 minut
Thorin02:24:23
Thingol06:00:58
Aero12:39:47
Lord W 1 tydzień
andrecourt 2 tygodnie/dni
MistrzSeller 3 tygodnie/dni
Chebeat 6 tygodnie/dni
Heisenberg 7 tygodnie/dni
oshogbo 9 tygodnie/dni
Ankieta
Czy zamierzasz obejrzeć "Ostatniego Jedi"?

Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Reklama:
Wesołych Świąt
WydarzeniaZ okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia SSFGW "Utapau" życzy wszystkim pierwszej gwiazdki na niebie, mile spędzonego czasu w gronie rodzinnym, wypoczynku i spokoju oraz radości i uśmiechu. Niech ten czas, będzie czasem pokoju.

WESOŁYCH ŚWIĄT!
· Lord W dnia 24 grudzień 2017 12:06 · Czytaj więcej · 0 komentarzy · 64 czytań · Drukuj
Ostatni Jedi w Kinie Polonez
Filmy

Drodzy Fani!

Serdecznie zapraszamy do skierniewickiego Kina Polonez na sense najnowszego filmu spod znaku Gwiezdnych wojen - Epizod VIII Ostatni Jedi. Premiera filmu odbędzie się w czwartek 14 grudnia 2017 r. już o godz. 14:30. Tego samego dnia film będzie można obejrzeć o 17:30 i 20:30.

Zapraszamy serdecznie! Niech Moc będzie z Wami!
· Lord W dnia 03 grudzień 2017 19:04 · Czytaj więcej · 17 komentarzy · 238 czytań · Drukuj
Epizod VII w TV
FilmyTo pierwsza emisja Epizodu VII Gwiezdne wojny Przebudzenie Mocy w ogólnodostępnym kanale TV. Film zostanie wyemitowany 17 listopada (piątek) o godzinie 20:00 w telewizji TVN. Niecały miesiąc później kinową premierą mieć będzie Epizod VII Gwiezdne wojny Ostatni Jedi. Zapraszam do oglądania.
· Lord W dnia 05 listopad 2017 18:57 · Czytaj więcej · 1 komentarz · 137 czytań · Drukuj
Ostatni zwiastun
FilmyDzisiaj nad ranem został opublikowany zwiastun Epizodu VIII Gwiezdnych wojen - Ostatni Jedi. Materiał w przeciwieństwie do poprzedniego zawiera dużo elementów fabularnych, a także nową dosyć ciekawą ścieżkę muzyczną. Gwiezdne Wojny Ostatni Jedi wejdzie na ekrany kin 15 grudnia 2017 r., choć w wielu miejscach w Polsce będzie można go zobaczyć kilka dni wcześniej w prapremierze. Zapraszam do oglądania zwiastuna. Niech Moc będzie z Wami!
· Lord W dnia 10 październik 2017 22:42 · Czytaj więcej · 4 komentarzy · 202 czytań · Drukuj
Łotr 1 w TV
FilmyŁotr Jeden po raz pierwszy w telewizji. Już jutro (w niedzielę) na kanale HBO o godz. 20 będzie można obejrzeć pierwszy ze spin-offów lub jak kto woli historii (antologii) wchodzących w skład Gwiezdnowojennej sagi. Kto wie, może w najbliższe święta Bożego Narodzenia będziemy mogli zobaczyć ten film w ogólnodostępnym kanale. Wszystkim, którzy maja HBO oraz nie mają pomysłu na jutrzejszy wieczór polecam Łotra 1. Niech Moc będzie z Wami!
· Lord W dnia 12 sierpień 2017 21:32 · Czytaj więcej · 1 komentarz · 323 czytań · Drukuj
40 lat Gwiezdnych wojen
WydarzeniaMija już 40 lat od nakręcenia przez Georga Lucasa Gwiezdnych wojen, obecnie znanych jako Epizod IV Nowa nadzieja. Początkowo Gwiezdny wojny miały być samodzielnym filmem, jednakże ogromny sukces spowodował, że dzisiaj Gwiezdne wojny to ogromna saga obejmująca szereg innych produkcji w tym min.: spin offy tj Łotra Jeden, filmy animowane The Clone Wars oraz seriale animowane np. Rebelianci, Ewoki. Z okazji 40 lecia Star Wars w USA zorganizowano specjalny panel poświęcony temu wydarzeniu - 40 YEARS OF STAR WARS PANEL HIGHLIGHTS - STAR WARS CELEBRATION ORLANDO 2017.
· Lord W dnia 31 lipiec 2017 14:01 · Czytaj więcej · 0 komentarzy · 304 czytań · Drukuj
Ostatni Jedi - zapowiedź
FilmyW internecie, już od jakiegoś czasu krąży teaser kolejnej części Gwiezdnych wojen pod tytułem "Ostatni Jedi" (ang. The Last Jedi). Akcja filmu rozgrywać się będzie tuż po "Przebudzeniu Mocy". Zapraszam do obejrzenia materiału. W mojej ocenie na razie wnosi on nie wiele i zachowana została tendencja do naprawdę zdawkowego stopniowania nowych informacji, w przeciwieństwie do Łotra jeden gdzie trailery zdradzały dużą część fabuły.
· Lord W dnia 31 maj 2017 22:28 · Czytaj więcej · 1 komentarz · 599 czytań · Drukuj
Wesołego Alleluja!
Wydarzenia
· Lord W dnia 17 kwiecień 2017 20:10 · Czytaj więcej · 0 komentarzy · 609 czytań · Drukuj
Zmarła Carrie Fisher
Filmy
· Lord W dnia 28 grudzień 2016 22:20 · Czytaj więcej · 1 komentarz · 1140 czytań · Drukuj
Wesołych świąt
Wydarzenia
· Lord W dnia 23 grudzień 2016 21:44 · Czytaj więcej · 7 komentarzy · 1383 czytań · Drukuj
Recenzje Łotra Jeden
CiekawostkiW związku z premierą filmu Gwiezdne wojny historie: Łotr jeden pojawiły się Jego pierwsze recenzje. Tych, którzy chcieliby przed pójściem do kina, chcieliby wysłuchać opinie innych, a także tych, którzy po wyjściu z kina chcieliby porównać swoje odczucia z odczuciem innych osób zapraszam do wysłuchanie recenzji Yako - czyli guru polskiego fandomu SW. Zapraszam do wysłuchania!
· Lord W dnia 18 grudzień 2016 19:29 · Czytaj więcej · 0 komentarzy · 937 czytań · Drukuj
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się