Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Harmonogram spotkań

Dodane przez Lord W dnia 12 luty 2014 13:31
#245

W związku z tym, że planujemy zrealizować projekt drugiego fanfilmu "Oath of Silence" to część spotkań możemy całkowicie przeznaczyć na dyskusje i wszystkie rzeczy związane z fanfilmem.

Myślę, żeby spotkań tych nie numerować i nie pisać relacji, bo jest to za każdym razem trochę czasu poświęconego ... a co tu pisać o dyskusjach.

Myślę, że warto by zaprosić Artudi2, żeby mógł coś doradzić, bo wyznaję zasadę, że warto skorzystać z wiedzy fachowców, zwłaszcza, że sam się deklarował, że chciałby zrobić stroje, ewentualnie jakieś makiety, więc można połączyć dwie rzeczy. Chodzi o to, żeby wyznaczyć termin spotkań Totsowych, żebym mógł go zaprosić.

Reszta spotkań powinna się odbywać w miarę normalnie i powinniśmy być przygotowani i coś robić, a nie 1,5 h stać i gadać. Oczywiście moja wina w tym jest spora, że nie umiem zapanować nad towarzystwem ani niczego ogarnąć normalnie - tylko chaos.

Gdyby istniała potrzeba dodatkowych spotkań na potrzeby fanfilmu nie w MOKu lub poza terminem spotkań Utapau, to zawsze jest też dział spotkania nieoficjalne.

Edytowane przez Lord W dnia 12 luty 2014 13:31