Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Harmonogram spotkań

Dodane przez Lord W dnia 14 grudzień 2014 19:27
#262

Żarty żartami ale trzeba chyba podjąć jakieś kluczowe decyzje odnośnie spotkań w najbliższym czasie.

Póki co nie ma tutaj na forum (a na spotkaniu tym bardziej) rzeczowych dyskusji na temat spotkań w nadchodzącym roku 2015. Jeżeli nie wprowadzamy spotkań połówkowych to 100 spotkanie wypadnie normalnie w marcu.

W czasie prezentacji wizji działań fanklubu wszyscy uważali, że to co zaprezentowałem jest słuszne. A więc najważniejszym wydarzeniem w nadchodzącym roku (ważniejszym od SkierConu) ma być Nasze 100 spotkanie. Tymczasem na chwilę obecną nie ma żadnych konkretów.

Wypadałoby też pójść znowu do władz MOKu i ustalić terminy spotkań na rok 2015 i zarezerwować salę na spotkanie 100, bo zaraz się okaże, że będą w MOKu inne ważne, a nawet ważniejsze imprezy. Szarlotka, która odbywa się w kwietniu już ma ustalony termin.

Termin 50 spotkania też był ustalony z dużym wyprzedzeniem - ok 3 miesięcy, a ja dwa miesiące przed imprezą byłem w Radomiu zaprosić tamtejszą Eskadrę i Chudego.

Edytowane przez Lord W dnia 14 grudzień 2014 19:28