Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Harmonogram spotkań

Dodane przez Lord W dnia 25 styczeń 2015 18:00
#270

Wstępna koncepcja mówi jednak o 2-3 maja.

Ogólnie stanęło na weekendzie majowym. Teraz trzeba będzie ustalić harmonogram spotkań i ustalić, które będą połówkowe. Okazało się bowiem, że spotkanie, które odbyło się dzisiaj będzie oznaczone jako 96, a nie 95,5.

Jakby co mam prelekcję na kolejne spotkanie.

Co do spotkań to martwi mnie to, że tematyka idzie ostatnio bardzo w kierunku fantastyki. Może warto rozważyć jednak koncepcję spotkań typowo gwiezdno-wojennych i bardziej ogólnych (w końcu mamy dwa w miesiącu). Bo niestety ale fantastyka powinna być raczej odskocznią a SW motywem przewodnim.

Dlatego gdybyśmy wprowadzili połówki to uważam, że powinny być one bardziej ogólnofantastyczne, natomiast spotkania numerowane liczbami całkowitymi powinny dotyczyć SW. Bo zaczynamy odchodzi od tego co było najważniejsze. Trochę spełniają się słowa Thingola przytoczone w innym temacie. Mnie to także zaczyna martwić.

Rozumiem, że najbliższe spotkanie będzie 14 lutego - pytanie czy to będzie spotkanie normalne, czy połówkowe? Możemy przyjąć, że spotkania w drugą sobotę będą normalne, a w czwartą połówkowe.

Edytowane przez Lord W dnia 25 styczeń 2015 17:58