Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Harmonogram spotkań

Dodane przez Lord W dnia 11 październik 2015 14:40
#274

W tym roku będzie 9 lat. :D Właśnie rozpoczął się ten dziewiąty rok.

Moim zdaniem dobrze zrobić 100 spotkanie, choć fakt, że 26 czerwca 2016 minie 10 lat.

PS Jakby co zrobiłem konkurs obrazkowy na 101 spotkanie - 65 zdjęć. Trzy poziomy - od beznadziejnie prostych, po mam nadzieję naprawdę trudne.

Edit. Jest opcja edytuj, a Ty Wojciech masz jeszcze możliwość odświeżenia tematu.

W związku z tym, że 103 spotkanie wypada 27 czerwca pomyślałem, że warto zrobić wtedy małego nieofa i może wyskoczyć na piwo - w końcu 9 urodziny Utapau. ja postaram się zrobić wspomnianą już kilkuklotrnie krzyżówkę, ale będzie ciężko. Zapewne będzie to ostatnie spotkanie przed wakacjami. pomyślałem, że moglibyśmy sobie gronie Utapau urządzić mały meczyk w piłę nożną coby się poruszać. Oczywiście do rozważenia.

Nadal uważam, że można zrobić sobie małe spotkanie nieoficjalne - ale jakoś odzewu nie widzę. Najwyżej będę sam świętował, albo zaproszę Thingola na piwo.

W związku z tym, że przez wakacje nie będzie spotkań, warto aby po wakacjach (już wtedy) podyskutować o obchodach 10-lecia Utapau . Chciałbym bowiem dowiedzieć się jak to sobie wyobrażacie, bowiem mam ambitny plan, który chciałbym już zacząć wdrażać od września do października, aby cokolwiek wypaliło.

EDIT

Na dzień dzisiejszy wszelkie znaki na niebie wskazują, że jednak zamykamy działalność fanklubu. Postanowiłem zatem podzielić się z Wami refleksjami na temat ostatnich spotkań Utapau.

Spotkania:

24 października 2015 r. - spotkanie Utapau - nie odbędzie się
14 listopada 2015 r. - spotkanie Utapau
28 listopada 2015 r. - spotkanie Utapau
18 grudnia 2015 r. - Przebudzenie Mocy
23 stycznia 2015 r. - ostatnie normalne spotkanie Utapau
maj 2016 - zlot fanklubów
25-26 czerwca 2015 - 10 lat Utapau, zakończenie działalności

Ewentualnie gdyby była jakąś większa ekipa moglibyśmy się wspólnie wybrać na spotkania innego fanklubu. np. Toruńskiego (blisko) lub śląskiego (szybki dojazd).

Wszelkie znaki na niebie wskazują, że niestety ale ze względu na to, że cześć z Nas się zestarzała i ma mało czasu, innym znudziło się SW, a inni przeszli do Cechu to nie będzie komu ciągnąć tego interesu.

Edytowane przez Lord W dnia 14 październik 2015 20:54