Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Harmonogram spotkań

Dodane przez Lord W dnia 30 styczeń 2011 13:36
#137

Myślę, że primo - za często te pokazy fanfilmów. Znudzi się szybko ta atrakcja. Po drugie nie uwzględniłeś faktu, że jeżeli przejdzie pomysł zaproponowany MCKowi, to będziemy mieli wspólne spotkania z Fantazionem, gdzie my bierzemy udział w ich atrakcjach, a oni w naszych, więc raz na kwartał można puścić fanfilm. Musimy na spotkaniach łączonych robić coś ekstra atrakcyjnego. Ja mam pomysł na specjalną edycje Selleropoly, ale przedstawię go jak dogadamy się z MCKiem. Jak mówię na najbliższym spotkaniu jest dużo ważnych kwestii do poruszenie np. filmiku o Utapau - może warto byłoby porozmawiać z tymi filmowcami z MCKu (rozmowa nic nie kosztuje), bo samemu ciężko będzie to nakręcić, zwłaszcza, że chyba nie mamy kamery. Jeżeli zdecydujemy się na robienie filmu to znaczną część spotkań przeznaczymy na kręcenie i montowanie, bo wspólnie pójdzie szybciej niż samemu.

Moja propozycja jest taka: aby na spotkaniu łączonym puścić polskie produkcje ale tylko przez 1 h, coby Fantazionowcy mogli się pośmiać z Dueala, natomiast na spotkaniach gdzie będzie tylko Utapau - możesz śmiało robić co spotkanie 1 godzinny pokaz, ewentualnie 2. Chodzi oto, żeby ludzi nie zanudzić.