Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Harmonogram spotkań

Dodane przez MistrzSeller dnia 30 styczeń 2011 14:03
#138

OK to w takim razie pokazy będą 4 razy w roku. Na najbliższym łączonym 1 godzinny pokaz z fanfilmami polskimi. Potem gdzieś w kwietniu lub okolicach pokaz dwu-godzinny na spotkaniu tylko naszym. Następnie może we wrześniu i grudniu. Co spotkań łączonych to mogę puścić fanfilmy z władcy pierścieni nad którymi pracował człowiek odpowiedzialny za muzykę w pewnym fanfilmie SW. Wtedy pokaz byłby ciekawy i dla nas i dla nich. Mam tez w planach prelekcje o serialach s.f. podobnych do SW. To też mogłoby zainteresować fantazjon.

Fakt zbyt częste pokazy mogły się znudzić (jak znudziły się konkursy i selleropoly). A prelekcja i selleropoly na spotkaniach Utapaowych. Zobaczymy jak to się rozłoży. Najwyżej jakoś sie te punkty przesunie. Napisałem o nich już teraz, by później nie było z nimi problemu. Zwłaszcza, że zależy mi te dwie rzeczy zrobić przed 50 spotkaniem.

A pokaz z pierwszej Sellerowej godziny fanfilmów będzie zawierał TotSa, Duele i Stars in black. Zwłaszcza te dwie ostatnie pozycje mogą sie spodobać i nam i fanatazjonowi. Stars in black śmieszy nawet ludzi, którzy SW nie widzieli.

Edytowane przez MistrzSeller dnia 30 styczeń 2011 14:52