Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Harmonogram spotkań

Dodane przez MistrzSeller dnia 04 marzec 2011 16:02
#147

Milka napisał/a:
Nie wiem czy pytania z Mass Effecta to dobry pomysł, raczej nie wszyscy grali, a na pewno nieliczni wiedzą że istnieją też książki z tego uniwersum. Lepiej byłoby ogólnie z gier cRPG, raczej więcej ludzi kojarzy Gothicki, Baldury czy Fallouty, a tutaj pytania z ME też mogłyby być,

Pytania będą tylko z gry i to z pierwszej części. W dodatku będą one łatwe i będą miały 3 możliwe odpowiedzi (nawet pytania Jar Jara), a to konkurs drużynowy. Drużyny będą kilkuosobowe (minimum 4 osoby, bo Utapau z Fanzjonem to będzie dużo osób), więc nawet jak ktoś nic nie wie na temat gry to ktoś inny z drużyny będzie wiedział. Poza tym macie 1/3 szansy na strzelenie, a jak będziesz mieć kartę z bonusem 50:50, to nawet 50%. Poza tym w Selleropoly nie liczy się wiedza, a szczęście. Wystarczy spojrzeć na Swową edycje. Taki Obi Wan czy Lord W, którzy w wiedzówkach zazwyczaj nie mają rewelacyjnych wyników, w selleropoly osiągają sukcesy. Poza tym ta kategoria to tylko 10 ze wszystkich pytań.
A tak w ogóle to za bardzo na fantasy się nie znam. Może od następnej edycji za selleropoly Fantastyka weźmie się ktoś inny? Praktycznie wystarczy ułożyć pytania i kilka możliwych odpowiedzi do każdego z nich. Karty mogę pożyczyć.
A żadną z tych gier nie grałem. Kiedyś próbowałem grać w Baldur's Gate II, ale nie doszedłem zbyt daleko.

Obiecuje: Wszystkie pytania w tym selleropoly będą dużo łatwiejsze niż te które dawałem w edycjach SW.

Edytowane przez MistrzSeller dnia 04 marzec 2011 16:08