Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Harmonogram spotkań

Dodane przez Lord W dnia 26 kwiecień 2011 18:48
#177

Święta, święta i po świętach. Jak ten czas leci - już maj, a wkrótce będzie lipiec.

Tak więc chcę przypomnieć, że dwa najbliższe spotkania są 30 kwietnia i 7 maja. Na spotkaniach musimy dograć kilka osób do filmiku o Utapau - to primo. Ja stwierdzam, że przydałoby się streścić historie Utapau bo wiele osób mnie pyta jak to było, jak się zmieniało (z Fantazionu, poza Fantazionu i zapewne z innych fanklubów tez by chcieli wiedzieć). To, że my znamy naszą historię to nie znaczy, że inni ją znają.

Trzeba też ostatecznie ustalić termin i pójść do Pana Ryszarda , administracji i kogo tam trzeba i rozpocząć proces załatwiania sali, sprzętu i co tam chcemy. Pora też przygotować zaproszenia (a co za tym idzie listę gości) i obgadać to. & maja podobno ma do Nas ktoś wpasć także, omawianie spraw wewnętrznych fanklubu będzie mocno ograniczone.

Na zakończenie w maju planujemy wypad do Radmia, także musimy się dowiedzieć kiedy mają spotkanie . To tyle przypominania.

Odnośnie wspomnianych wyżej atrakcji to będą, ale w odpowiednich tematach spotkań w razie czego przypominajcie się.