Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Gwiezdne Wojny: Przymierze Mieczy

Dodane przez ivered dnia 24 maj 2012 21:01
#1

W 5 rocznicę kręcenia TOTSa wpadłem na sposób uświetnienia jubileuszu. Skromny co prawda ale jednak zawsze jakiś.

Otóż na dysku kurzy mi się scenariusz (oficjalnego) prequela TOTSa który wykonaliśmy z Thingolem i Aero (TIA Arts) bodajże 3 lata temu. Ponieważ chyba już nie uda nam się go zekranizować, a szkoda byłoby zmarnować kawał roboty, pomyslałem że wrzucę go tutaj w częściach. Nie wiem czy admini muszą akceptować nowe artykuły więc jeżeli tak to proszę o zatwierdzanie tego co podeślę :)

Ponieważ nigdy nie nadaliśmy mu tytułu (istniał tylko tytuł roboczy) pozwoliłem sobie nazwać go "Gwiezdne Wojny: Przymierze Mieczy".

Postaram się go zamieścić bez dużych ingerencji w to co jest tam już napisane, jedynie poprawki błędów itp. Zostanie zachowana forma scenariusza.

Spodziewajcie się kilku starych znajomych :), kilku nowych no i przede wszystkim kolejnych przygód w świecie SW made by TIA Arts. Uruchomcie waszą wyobraźnię i być może zobaczycie wspanialszy świat niż udałoby nam się go kiedykolwiek stworzyć przy pomocy komputerów.

TIA ARTS FTW!!!!

Dodane przez Lord W dnia 25 maj 2012 10:06
#2

Bardzo fajny pomysł.

PS. A to już w tym czasie kręciliśmy TOTSa. Ja myślałem, że ciut później w czerwcu jak się dokumenty zawoziło. Co do realizacji - wiem jedno, pokazaliście, że nie ma rzeczy niemożliwych ;) Swoją drogą wtedy kończył się pewien etap w życiu i teraz też się kończy ...

PS. A najlepsze Gwiezdne Wojny to Nowa Nadzieja!

Niech Moc będzie z Wami!

Edytowane przez Lord W dnia 25 maj 2012 10:07

Dodane przez Aero dnia 25 maj 2012 21:51
#3

"Przymierze Mieczy" brzmi jak kolejna cześć "Klątwy Analoksiężnika" albo "Analnego ciemiężyciela".

Dodane przez ivered dnia 25 maj 2012 22:27
#4

Heh - tym bardziej że nie ma żadnej postaci żeńskiej B)

Edytowane przez ivered dnia 25 maj 2012 22:27

Dodane przez Lord W dnia 01 październik 2012 21:25
#5

To już pięć lat minęło od nakręcenia TOTSa. Ale ten czas leci.

Dodane przez ivered dnia 02 październik 2012 21:14
#6

Leci leci, ale z jakiej to okazji przypomniało ci się Lordzie? Bo w lipcu przecież były zdjęcia :)

Dodane przez Lord W dnia 02 październik 2012 22:00
#7

A oblewaliśmy to jakoś szczególnie, czy nie? Bo nie pamiętam. Swoja drogą Lisie mieliśmy się ustawić na jakieś spotkanko, ale to chyba na gg muszę do ciebie napisać.

A przypomniałem sobie, bo tematy przeglądam. A to, że w lipcu kręcony to pamiętam. Fajne były te filmiki do TotSa i sam TotS też ok. Długo będziemy czekać na podobną produkcję w polskim fandomie.