Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Gwiezdne Wojny: Przymierze Mieczy

Dodane przez ivered dnia 24 maj 2012 21:01
#1

W 5 rocznicę kręcenia TOTSa wpadłem na sposób uświetnienia jubileuszu. Skromny co prawda ale jednak zawsze jakiś.

Otóż na dysku kurzy mi się scenariusz (oficjalnego) prequela TOTSa który wykonaliśmy z Thingolem i Aero (TIA Arts) bodajże 3 lata temu. Ponieważ chyba już nie uda nam się go zekranizować, a szkoda byłoby zmarnować kawał roboty, pomyslałem że wrzucę go tutaj w częściach. Nie wiem czy admini muszą akceptować nowe artykuły więc jeżeli tak to proszę o zatwierdzanie tego co podeślę :)

Ponieważ nigdy nie nadaliśmy mu tytułu (istniał tylko tytuł roboczy) pozwoliłem sobie nazwać go "Gwiezdne Wojny: Przymierze Mieczy".

Postaram się go zamieścić bez dużych ingerencji w to co jest tam już napisane, jedynie poprawki błędów itp. Zostanie zachowana forma scenariusza.

Spodziewajcie się kilku starych znajomych :), kilku nowych no i przede wszystkim kolejnych przygód w świecie SW made by TIA Arts. Uruchomcie waszą wyobraźnię i być może zobaczycie wspanialszy świat niż udałoby nam się go kiedykolwiek stworzyć przy pomocy komputerów.

TIA ARTS FTW!!!!