Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Termin, częstotliwość, godziny spotkań.

Dodane przez Lord W dnia 22 luty 2013 15:05
#11

Zastanówcie się nad tymi godzinami. Zadałem pytanie - jakoś jak zwykle nikt nie dyskutował w tym temacie na temat godzin, a teraz widzę w shoutboxie, że z tymi zmianami jest zamieszanie i że jednak wolicie na 13.

Zadam ponownie pytanie. Czy chcecie przenieść spotkania na 15, czy zostawić od 13? Przemyślcie to na poważnie i przedyskutujmy to poważnie tutaj.

Najgłupszą rzeczą byłaby zmiana godzin, a potem okazałoby się, że mało komu pasuje. To, że ja rzucam pomysł nie znaczy, że macie się ze mną zgadzać.

Przy podejmowaniu decyzji sugerowałem się ankietą (bo wypowiedzi w temacie zbyt wiele nie było). Jeżeli uznacie, że stare godziny Wam bardziej pasują to możemy jeszcze pewne rzeczy cofnąć, tudzież zmienić (choć nie powiem że wyjdę na człowieka niepoważnego i niezdecydowanego).

Najważniejsze, żeby godziny pasowały, a stare raczej pasowały. Nowe godziny miały być lepsze, ale jeżeli ma być tak, że kilku osobom to nie pasuje i niektorzy będa wcześniej wychodzić to ja nie widże sensu.

Naprawdę ja nie wiem co wam odpowiada, jakie macie obowiązki i inne zajęcia i nie jestem w stanie określić co Wam pasuje. Pomyślcie i powiedzcie.

Póki jeszcze na stronie MCK tych godzin nie zaktualizowali i nie ma nowej umowy to da radę to poodkręcać. Potem niby też da, ale to już byłaby bardzo głupia sytuacja.