Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau LXXIX

Dodane przez Lord W dnia 17 październik 2013 12:27
#1

Spotkanie LXXIX odbędzie się 26 października, w sobotę w sali 104 w godz. 15:30 - 20:00. Do godziny 15:00 jest wynajem sali, dlatego mamy przyjść ciut później!

Wstępnie planowaliśmy poświęcić spotkanie na dyskusję nad SkierConem. Dlatego jeżeli znacie jakieś osoby, które byłyby zainteresowane to dajcie im znać już na tym etapie. Osobiście wolałbym to spotkanie przełożyć jeszcze później, ale spotkanie 80 nie jest dobrą okazję. Lepiej, żeby było typowo gwiezdno-wojenne, z duża ilością dobrych atrakcji. Może wtedy Seller przedstawi swoje badania np.

Dodane przez Thorin dnia 17 październik 2013 16:04
#2

Na to 80 mogę przynieść kalambury. A teraz faktycznie możemy porozmawiać o SkierConie.

Dodane przez Milka dnia 17 październik 2013 20:17
#3

Mogę zrobić 2 prelekcje. Jenda o militariach w SW, ME i naszym świecie, druga o technologiach bardziej pokojowych. Mogę je zrobić w dowolnej kolejności, najlepiej na dwóch spotkaniach, żeby was nie zanudzić ;]

Dodane przez Lord W dnia 18 październik 2013 13:19
#4

Też tak uważam.

W przyszłości możesz zrobić prelekcje - jak zrobić Mausa. ;) Jak opracujesz dobry projekt to można by go spróbować wdrożyć. :D;)

Pamiętajcie, że jest jeszcze prelekcja Mistrza Sellera.


Ważna informacja!

W dniu 9 listopada sala 104, będzie zajęta stąd prawdopodobnie nie będziemy mieli telewizora.

Moja propozycja jest następująca. Dobrze byłoby teraz wykorzystać telewizor i zrobić jednak normalne spotkanie, a 9 listopada w tej mniejszej salce możemy pogadać o SkierConie. Także jeżeli możecie przygotować jakieś punktu programu merytoryczne to będę wdzięczny.

Edytowane przez Lord W dnia 23 październik 2013 11:12

Dodane przez MistrzSeller dnia 24 październik 2013 19:46
#5

Ok. To ja mogę zrobić prelekcje o siostrach nocy i innych dathorimskich wiedźmach.

Dodane przez Lord W dnia 24 październik 2013 21:09
#6

Ok ..

Może milka był dał radę jedną z tych swoich. Będziemy też oglądać film Katarna (40 min).

Natomiast na 80 sp koniecznie Twoje wyniki badań Sellerze. Sam jestem ciekaw co Ci tam powychodziło. Jakie wnioski.