Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie LXXXI

Dodane przez Lord W dnia 29 październik 2013 18:21
#1

Spotkanie 81 odbędzie się w grudniu. Dokładna data jak i miejsce nie są jeszcze znane.

Zobaczymy jako będzie sytuacja po konsultacjach z nowymi władzami MOK. W każdym razie ja chciałbym zgłosić swoje dwa punkty programu:

- 6 Konkurs Wiedzy o Utapau
- oraz specjalne kalambury Mikołajkowe

Jeżeli macie już jakieś pomysły i propozycje to piszcie.

Edytowane przez Lord W dnia 29 październik 2013 18:22

Dodane przez Milka dnia 29 październik 2013 23:07
#2

ooooo konkurs wiedzy o Utapau < 3

Dodane przez Lord W dnia 26 listopad 2013 14:06
#3

Jak zapewne wiecie atrakcji będzie bardzo dużo - bo część przeszła z poprzedniego spotkania - czyli dwie prelekcje Milki i Mistrza Sellera. Tak więc kolejnym razem trzeba się sprężyć.

Dodane przez Luniak dnia 03 grudzień 2013 14:32
#4

Kurcze czemu macie spotkania akurat w te weekendy kiedy mam zajęcia na uczelni ^^ Tak to bym was chętnie nawiedził :p

Dodane przez Lord W dnia 03 grudzień 2013 14:43
#5

To miło z Twojej strony. :D

Dodane przez Milka dnia 13 grudzień 2013 19:27
#6

kurczę, na śmierć zapomniałem o konkursie wiedzy o SSFGW i się nie przygotowałem :/

Przynieście stroje wszyscy którzy mają! im szybciej ogarniemy zdjęcie i siebie do Familiady tym lepiej.

Dodane przez Mateusz dnia 14 grudzień 2013 11:35
#7

Witam ;]

Od SkierConu obiecuję się do Was wybrać ale zawsze mieliście spotkania gdy ja miałem zjazdy na uczelni - pierwszy raz daty się nie pokrywają także spodziewajcie się mnie dzisiaj :P

Z niektórymi z Was się poznałem na SkierConie i spotkaniu organizacyjnym przed nim (prowadziłem prelkę o możliwej (nie)zgodności trzeciej trylogii z EU) , ale oficjalnie spotkanie Utapau zaliczam po raz pierwszy ;]

Do zobaczenia ;]

Dodane przez Lord W dnia 14 grudzień 2013 14:22
#8

Cieszymy się, że wpadniesz.