Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau XCI

Dodane przez Lord W dnia 28 wrzesień 2014 21:09
#9

Ooo ... a co takie godziny nietypowe mamy? Czyżby wcześniej się coś działo w lokalu?

Harry - tego gościa możesz zaprosić na kolejne spotkanie, ale to obgadamy jeszcze (jak będziemy znali termin i godziny). Ogólnie znasz go? To on wystąpił z taką propozycją, czy jak?

Kalambury są zawsze w cenie. Ja bym chciał od 19:00 do 20:00 zrobić małą dyskusję odnośnie wizji rozwoju fanklubu. Chciałbym, aby każdy z członków fanklubu przedstawił w 10 min. kierunki rozwoju i ewentualnie wizję jak powinien wyglądać fanklub wraz z środkami jakimi jego zdaniem można to osiągnąć.

Chciałbym aby to wyglądało tak, że jedna osoba mówi, a reszta tylko słucha i nie komentuje. Po zaprezentowaniu się przez wszystkich członków dobrze abyśmy to przemyśleli i na kolejnym spotkaniu rozpoczęli dyskusję odnośnie tego jak powinien dalej działać fanklub.

Dobrze abyście wcześniej się przygotowali i te wypowiedzi były składne i sensowne. Nie wiem najważniejsze cele w punktach, jakieś slajdy (każda forma dozwolona i mile widziana). Wiem, że 10 min. na osobę to mało, ale to ma być pewien ogólne zarys: "jak chcielibyście aby fanklub wyglądał za rok" i co powinniśmy zrobić, aby tak wyglądał". Liczę na Waszą inwencję.

Edytowane przez Lord W dnia 28 wrzesień 2014 21:13