Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau C

Dodane przez Lord W dnia 22 wrzesień 2014 21:39
#1

Temat dotyczy 100 spotkania, a więc spotkania wymagającego szczególnej oprawy.

Choć wydaję się, że jest to odległy czas to myślę, że już teraz warto rozpocząć temat i zastanowić się jak to spotkanie powinno wyglądać. Z moich wstępnych wyliczeń odbędzie się w maju lub czerwcu.


Każdy może mieć inne wyobrażenie tego spotkania. Dla mnie podstawowy cel jest najważniejszy. Poinformować i zgromadzić jak największą liczbę członków Utapau. Będzie to bardzo trudno, ale jest to wyjątkowa okazja aby wspomnieć te wszystkie czasy. Spotkanie zaś powinno wyglądać w sposób raczej chyba tradycyjny z bardzo dobrymi atrakcjami typu konkurs filmowy, kalambury, wiedzóweczka, może Familiada. Myślę, że powinno się odbyć normalnie i tradycyjnie w sali.

Warto też może rozważyć opcję poprawin w formie części nieoficjalnej gdzieś w sosence, z jakimś meczykiem, tudzież spływem kajakowym, może piesza wędrówka przez Las. Akurat mi marzy się coś wyjątkowego i niezwykłego. Jakiś klimatyczny LARP do tego i myślę, że będzie fajnie. Oczywiście nie może zabraknąć tortu i szampana.;)

Edytowane przez Lord W dnia 22 wrzesień 2014 21:42