Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau C

Dodane przez Lord W dnia 10 listopad 2014 21:54
#12

No i chyba będzie potrzeba milion pierwszy, bo nadal nie bardzo wiem.

Spotkanie ma być w hollu? Tak? Odnośnie strategii pozyskiwania nowych członków to nie ten temat.

W kwestii filmu. Myślę, że by była pełna sala. Jednak pójście na film czteroosobowej rodziny to jest wydatek rzędu 50 zł. Gdyby ludzie dowiedzieli się (a sami zadbalibyśmy o reklamę), że jest coś takiego to by przyszli. Nawet dzieciaki z ulicy co szwendają się po mieście i nie wiedzą co zrobić.

Odnośnie spotkania 100 zrobiłbym gablotkę z wyjątkowymi rzeczami takimi jak: pierwsza legitymacja, czapeczka ŁFSW, komiks Katarna, identyfikatory SkierConowe, oryginalna pierwsza etykieta Yody korzeniuszki, plakaty SkierConowe plus plakat z TotSa, do tego makieta, z podpisami z którego roku i co to jest.

Co do części otwartej to naprawdę nie wiem co by można zrobić (jeżeli koncepcja przedstawiona powyżej odpada) Turniej Dixita, w którym używane byłyby hasła z SW (mało oryginalne, ale coś). Ewentualnie, gdyby OOS był ukończony można by go wtedy puścić (ale to w kameralnej raczej). Nie wiem zaprosić Legion 501, żeby sobie ludziska mogli zdjęcia porobić?

Odnośnie dobrych atrakcji dla ludzi z ulicy to trzeba trochę pogłówkować, tak żeby nie iść na łatwiznę i nie kopiować jakiś atrakcji. Liczę na Wasze pomysły. Rozumiem, że chcecie te planszówki porozstawiać i uczyć dzieciaki, tudzież coby sobie nerdy grały w minisy, Pockety czy X-winga.

Bardzo proste konkursy z nagrodami (tylko nagrody przyciągają ludzi) - filmowy, tabu.

Co do części nerdowskiej to tu najważniejsza rzecz to zaprosić wszystkich nerdów (ja bym zrobił ładne zaproszenia z zdjęciami każdego członka) i zrobić fajne konkursy. Ja mam pomysł na jedną drobną atrakcję, całkiem prostą. Myślę, że część nerdowską jednak najłatwiej zorganizować ją w sali 104 (zakupilibyśmy jakieś chipsy, colę i do przodu). No i na tym był zakończył.

Co do poprawin w plenerze to trzeba poszukać ciekawe miejsce (ja proponuje Sosenkę, albo okrąglak w Budach Grabskich). Pytanie jak z kosztami to jednak chałupka dla 4-5 to koszt 40 zł. Nie wiem pokrylibyśmy wszystkie koszty z budżetu dla Naszych gości.

Co do atrakcji w plenerze - tak jak mówię ja bardzo chętnie bym zorganizował słynną wędrówkę szlakiem Mistrza Yody (może do jego kryjówki, gdzie będzie ukryta pewna rzecz). Do tego LARPik, ognicho no i siedzenie do rana przy kalamburach np. Stąd na części oficjalnej w MOKu odpuściłbym sobie jakieś siedzenie do trzeciej.

Opisałem co mogłem i nadal liczę na Waszą inwencję.;)

Jeden mały problem termin spotkania 100 i poprawin. W maju będzie festiwal nauki, potem mamy wyprawę do Sieradza, potem na początku czerwca dzień dziecka i na początku lipca SkierCon. Pytanie moje brzmi kiedy ;)

Edytowane przez Lord W dnia 15 listopad 2014 21:08