Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau C

Dodane przez Lord W dnia 15 listopad 2014 21:54
#13

Thorin napisał/a:

Edit. Jeśli chodzi o numeracje to bym wprowadził połówki, bo w takim tempie 100 spotkanie będzie w marcu.


Moje pytanie jest kiedy chcemy aby wypadło 100 spotkania. Przyjmując, że od nowego roku będą spotkania łączone z Cechem Fantastyki "SkierCon" to spotkanie 100 wypadnie w maju.

Moja prośba serdeczna jest taka aby ustalić pewne kluczowe rzeczy możliwe jak najwcześniej i nie zostawić tego jak przy drugim SkierConie na ostatnią chwilę. Chciałbym, abyśmy do końca roku ustalili miesiąc i potencjalne dwa weekendy oraz formę spotkania i kluczowe elementy. Po prostu dobrze byłoby w styczniu przygotować zaproszenia i potem je rozesłać. Nie ma czekania do ostatniej chwili i robienia tego na spontanie. To jest wyjątkowe święto (bardziej wyjątkowe będzie 10 lat Utapau - o ile będzie).

Przy spotkaniu 50 zaproszenia były wręczane na dwa miesiące przed i wręczaliśmy je osobiście (np Radomskiej Eskadrze czy ŁFSW i Centerpointowi). Myślę, że lepiej to zrobić z jeszcze większym wyprzedzeniem.

Dlatego bardzo serdecznie proszę o aktywne udzielanie się w tym temacie. Im więcej rzeczy ustalimy teraz tym lepiej. Potrzebne są rozmowy a potem przystąpimy do działania z dużym wyprzedzeniem.