Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau C

Dodane przez Lord W dnia 18 styczeń 2015 20:35
#24

No widzisz. Dobrze wiedzieć, że jest Pyrkon. To sugestia moja - skoro odpada to dobrze zaproponować nową datę. Dla mnie może być weekend majowy. ;)

Dziwi mnie tylko, że sami niczego nie proponujecie. Ogólnie Szarlotka jest chyba w kwietniu także trzeba szybko termin kombinować.

Sellerze. Co myślisz o specjalnej edycji Selleropoly. Mam kolejny pomysł na kartę ochronną. "Thingol always save my ass". Ja bardzo chętnie bym pomógł w przygotowaniu talii.

Do tego mówiliście o wyjściu do ludzi. Rzuciłem kilka sucharów ale ogólnie wiem, że nic nie wiem. Może macie jakieś kolejne pomysły i se z nimi podzielicie. Jeżeli dyskutowanie na forum jest np. jałowe to możemy zrobić specjalną dyskusje na spotkaniu.;)

Najpilniejszą rzeczą jest termin i zaproszenia. A potem jak ktoś ma chęci i czas ustalamy grafik i wspólnie udamy się do różnych fanklubów. W końcu podróże kształcą. Warto zobaczyć jak inni się bawią w SW.

Edytowane przez Lord W dnia 13 styczeń 2015 22:09