Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau C

Dodane przez Lord W dnia 22 luty 2015 13:27
#32

Może to i nie głupi pomysł.

Tylko trzeba się nad tym zastanowić, żeby to miało ręce i nogi. W ostateczności jest też 10-lecie Utapau i wtedy można zrobić to na zasadzie i dla ludzi z ulicy i dla nerdów.

Chodzi o to, że nawet byłbym za takim rozdzieleniem, ale i takie spotkanie otwarte trzeba dobrze zorganizować i dobrze wypromować.

Tylko to też jest jakieś pójście na łatwiznę - bo zaraz się zrobi z tego SkierCon 0 i głównie Akademia Jedi plus promocja SkierConu - ale to robiliśmy do tej pory.

Spotkanie otwarte - tak ale z atrakcjami, o których wcześniej pisałem.

Jeszcze jedno - jeżeli chcemy zrobić coś naprawdę ekstra to trzeba się do tego zabrać z dużym wyprzedzeniem. Pomysł Ivereda z maratonem, też nie jest głupi.

Ja nadal obstają, że najlepszą opcją jest puszczenie Gwiezdnych wojen i ludzi w strojach. To jara ludzi. Taka koncepcja przy 100 spotkaniu Wam nie pasowała, może więc zrobimy to przy 10-leciu. Słuchajcie powtarzanie utartych schematów też nie jest dobre. Musimy stawiać sobie jakieś ciekawe, ambitne cele.

Natomiast 100 będzie taką "lepszą 50" - przy czym też musimy dołożyć wszelkich starań, a ja ich naprawdę nie widzę. No i wtedy robimy koło 1 czerwca - otwarte spotkanie Utapau - tak, żeby w przyszłym roku wiedzieć, w którym kierunku pójść okazji 10-lecia Utapau i zrobić ja na miarę Naszych marzeń (nie wiem jakie Wy macie, ale o nich mówię).

No i takie coś mi odpowiada.