Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau C

Dodane przez Lord W dnia 08 marzec 2015 11:18
#35

Postanowiłem, że napiszę co mi znowu do głowy przyszło bo co mi szkodzi (w sumie).

Mam pomysł na fabułę LARPa. Oto i ona.;)

2BBY, Despayre

Despayre - planeta pełna dzikich zwierząt, mutantów, a także niewolników, przestępców, psychopatów, chorych psychicznie i kalek, naukowców i wrogów politycznych imperium. Ci którzy tu trafili dostali bilet w jedną stronę. Nie wszyscy, bo niektórzy (wybrani) mogą cieszyć się z podróży na orbitującą nad planetą stację kosmiczną.

Przestrzeń wokół planety to jeden wielki, szczelnie strzeżony przez Imperium, szlak handlowy, którym dostarczane są materiały na plac budowy. Żadna informacja nie ma prawa stąd wypłynąć. Jednakże ostatnimi czasy wiele niepożądanych "elementów" dostało się na planetę, a co gorsza zdarzały się także akty sabotażu, na budowanej stacji kosmicznej.

Mieszkańcy przeczuwają jednak, że niebawem stanie się coś ważnego. Pomimo pracy wywiadu imperialnego chodzą słuchy, że lada dzień budowa zostanie ukończona. Niedawno planetę odwiedziła Admirał Dalla, a niedługo potem przyleciał Devastator z samym Darthem Vaderem i Conanem Antonio Mottim na pokładzie. Ten drugi dołączył do zespołu Tarkina, który uzupełniają generałowie Tagge i Bast.

Edytowane przez Lord W dnia 08 marzec 2015 12:40