Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau C

Dodane przez Lord W dnia 28 marzec 2015 21:58
#43

Słuchajcie - jestem załamany Waszym podejściem. Założyłem temat 6 miesięcy temu - mówiłem aby nie zostawiać pewnych rzeczy na ostatnią chwilę. Prosiłem, abyśmy przedyskutowali pewne kwestie - a tu nic. Chciałem, żebyście nie powtórzyli moich błędów ze SkierConu.

Ile razy Was zawiodłem? Oprócz SkierConu 2014, który zrobiłem źle, bo nie miałem czasu i sił, ile imprez schrzaniłem? Dlaczego nie traktowaliście moich rad wynikających z 8-letniego doświadczenia w Utapau poważnie?

Może po prostu Wam nie zależy. Bo dzisiaj więcej czasu poświęciliście na SkierCon, a o 100 mowa była wtedy jak sam znowu zacząłem drążyć temat. To nie Wy wyszliście z tematem. Ilekroć pytam Was też o szczegóły, to nie słyszę odpowiedzi.

Mnie nie interesują teksty nie martw się i zrobi się lub jest czas. Ja chcę, żeby 100 spotkanie było wyjątkowe. A czego Wy chcecie? Ważniejszy dla Was jest SkierCon? To powiedzcie i od dzisiaj zacznę organizować 10 - lecie Utapau (daję sobie rok) i będę dążył do tego, żeby było jak najlepiej, nie oglądając się na Was. Rok to dużo, aby zaplanować pewne rzeczy i skutecznie zrealizować. Utapau jest warte prawdziwego święta za to wszystko co zrobiło.

Zastanówcie się jakiego 100 spotkania chcecie. Jedno jest pewne - będzie ono takie na jakie My - jako Utapau zasłużymy.

Informacja dla całego świata - wolnych miejsc w Sosence już nie ma. Namiary na inne ośrodki:

Wycześniak
www.wyczesniak.co...

Grabskie sioło
http://www.grabsk...

Nieborów
http://meteor-tur...borow.html

Nadleśnictwo Skierniewice
http://www.skiern...RcJkPmG-nc

Ewentualnie nie wszystko ośrodki mogłem znaleźć - te znajdujące się w Budach mogą nie mieć strony - ewentualnie można podjechać fizycznie i popytać (choć jak sami stwierdziliście jest XXI wiek i to co proponuję jest co najmniej śmieszne, ewentualnie głupie)

Opcja ostatnia jest raczej słaba, ale zawsze można rozważyć.

Odnośnie tego tematu oto moja ostatnia dobra rada:

1. Trzeba stworzyć jak najszybciej zaproszenia (np. 4 kwietnia).
2. Podzwonić po podanych powyżej miejscówkach i zapytać gdzie są wolne miejsca i ile - ustalić cenę miejsca na osobę (np. 4 kwietnia).
3. W zaproszeniu podać termin części oficjalnej i nieoficjalnej oraz ustalić kto planuje wpaść na nieoficjal, aby zarezerwować miejsca. Warto by w zaproszeniu, napisać te informacje i zawrzeć do kiedy oczekujemy odpowiedzi w sprawie tej części nieoficjalnej (18 kwietnia). Wysłać od razu po świętach (6 kwietnia) Lista osób, które chcemy zaprosić (na wczoraj - 31 marca).
4. Uprzedzić władze MOKu o 100 spotkaniu, żeby sala 104 była koniecznie zarezerwowana.
5. Zarezerwować konkretną liczbę miejsc w wybranym ośrodku (20 kwietnia)
6. Przygotować budżet imprezy - tort, kubki, szampan, przekąski.

Co do samej imprezy to już pisałem wiele i na temat punktów i formy i się nie odnieśliście.

Nie robimy części dla ludzi - nie da rady jej już teraz zrobić sensownie.

Plan imprezy (13-18):

1. Wniesienie sztandaru Utapau przy muzyce tytułowej z SW (trochę kojarzy się z czasami słusznie minionymi)
2. Wielki Trójkonkurs Mistrz Sellera.
3. Wręczenie medali, upominków (czegoś na pamiątkę) przy muzyce Throne Room.
4. Ewok Celbration - tort i szampan, a tle robimy pokaz zdjęć
5. Na koniec zrobiłbym konkurs obrazkowy - wspólnie przez Nas wszystkich, składający się z czterech kategorii (fanfilmy, Stara Trylogia, Nowa trylogia, Utapau). Ja np zrobię 25 obrazków z galerii Utapau.

Do tego zrobiłbym wystawę z pamiątkami Utapau.

Część nieoficjalna - LARP i kalambury.

Jeszcze jedno. Zróbmy to wszyscy razem. Niech Harry, Zan, Seboss, Vinga i każdy kto czuje się członkiem dołoży swoją cegiełkę. Choćby było to zrobienia zakupów, czy przygotowanie sali. Wtedy jest szansa, żeby to uratować.

Niestety w związku z tym, że wysyłamy te zaproszenia bardzo późno, wiele osób zaplanowało już sobie długi weekend majowy i nie przyjedzie do Nas. Także może nie być nawet tylu osób co na 50.

Jeżeli nie uda się załatwić miejsca na nieoficjal to pozostanie nam tylko część oficjalna i tu nie można liczyć jedynie na Mistrza Sellera. Musimy wszyscy dołożyć swoją cegiełkę.

Także z ambitnych planów, które snułem kilka miesięcy temu, skończy się, że jak 100 spotkanie będzie na miarę 50 spotkania to będzie sukces.

Sytuację można jeszcze uratować, jeżeli faktycznie Wam zależy, zaczniemy być drużyną i weźmiecie sobie wszystkie moje żale i głupie rady do serca. A jak, któryś z tych czynników nie zostanie spełniony to od czerwca będzie można myśleć na poważnie o 10-leciu Utapau, a potem o emeryturze.

100 spotkanie będzie takie na jakie zasłużymy.


EDIT. Poprawiony błąd w hiperłączu

Edytowane przez Milka dnia 31 marzec 2015 02:08