Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau C

Dodane przez Lord W dnia 03 kwiecień 2015 21:06
#70

Mistrzu Sellerze.

Nie będziemy pili. Ja na poprzednie tego typu imprezy do Łowicza i do Nieborowa jechałem rowerem.

W całej imprezie nie chodzi o to, żeby się napić. Chodzi o Gwiezdne wojny i Nasz fanklub.

Dopóki nie pojedziesz - to się nie przekonasz, a myślę, że warto choćby dla samego LARPa.

Do kwestii towarzyskich nie będę się odnosił. Utapau to nie jest kółko wzajemnej adoracji, żeby przychodzić dla towarzystwa. Ja tam przychodzę bo lubię. Tak samo bardzo lubiłem grać w szachy, ale odkąd pracuję w Warszawie niestety nie mogę już zaglądać na szachy.

Nudzić się Mistrzu nie będziesz - moim zdaniem. No, ale decyzje należy do Ciebie. jak nie chcesz przeżyć tej wyjątkowej chwili - trudno.

Nadal obstaję przy konkursie obrazkowym na spotkaniu oficjalnym, a kalambury warto zrobić na spotkaniu nieoficjalnym (na zakończenie spalimy hasła).

Co do domków - w maju bywa zimno, a w tych domkach też jest zimno - czy to LUX czy PRL. Także trzeba się ciepło ubrać. Wyspać tam się nie idzie. Zresztą nigdy nie chodziliśmy spać - od tego mam łóżko w domu.

Osobiście czerwiec jest lepszym terminem na tego typu wypady (ale to może za rok) - cieplej, dłużej widno.

Co do listy gości to może warto zaprosić: Yako, Durana, Luniaka, Klosza, Conana (czyli tych z dawnego Fantazionu - w końcu kilka łączonych spotkań mieliśmy), Ki-Adi Mundiego. Toruński Fanklub też Nas kiedyś zapraszał, ale nie pojechaliśmy (z perspektywy czasu może szkoda).

Warto by ustalić też plan spotkania i go w końcu opublikować. Ja jestem chętny do przygotowania tej oficjalnej części, tak jak mówiłem. Ważne, żeby to spotkanie było wyjątkowe.:P