Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau C

Dodane przez MistrzSeller dnia 03 kwiecień 2015 22:01
#73

1. nie zamierzam jechać, bo mnie takie imprezy nie interesują. LARPy też.
2. Ja na utatpau nie przychodzę dla towarzystwa, więc takie towarzyskie spotkanie mnie by nudziło.
3. Nudzić się będę, bo wszyscy ze wszystkimi są lepiej zgrani, a mnie nikt nie dostrzega. Poza tym większość ludzi z fanklubu średnio lubię.
4. konkurs obrazkowy troche nie ma sensu bo w moim trójkonkursie jest runda, gdzie się odgaduje postaci po obrazkach, więc w sumie jest to coś podobnego.
Kalambury lepiej zrobić na oficjalnym spotkaniu, gdzie będą wszyscy.
5. W ogóle nie rozumiem po co robić ten nieoficjal. To po prostu nie ma sensu. Tylko marnowanie fanklubowych pieniędzy. Lepiej zrobić oficjalne spotkanie dłuższe.
6. Nieoficjal nie ma nic do zaoferowania poza towarzyskim spotkaniem, które mnie nie interesuje. A nie zamierzam jechać gdzieś by czuć się samotny. Zresztą i tak by się skończyło tak, że nikt by nie zauważał mojej obecnosci i wszyscy by mnie olewali jak zwykle. Bo zawsze tak jest, że mnie do czegoś ktoś tu namawia, a potem kompletnie o mnie zapomina i traktuje jak piąte koło u wozu.