Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau C

Dodane przez Lord W dnia 08 kwiecień 2015 22:26
#79

Szczerze to nie wiem czy impreza jest jednak 2 maja, czy 1 maja i od której nieoficjal. Jakaś oficjalna informacja w formie newsa by się przydała. Może warto ustalić też wspólnie szczegółowy program? Co do kalambur to koniecznie cytaty.

Chciałbym zaprosić ConAnuSa bo tego nie uczyniliście, ale chciałbym go zaprosić na właściwy dzień i godzinę. Nie macie kontaktu do Matchka, Saniera, Chudeusza, Tampiego, Vikinga? Jeżeli tak, to postaram się to jakoś załatwić.

Poza tym co ustaliliśmy z Tortem (robimy we własnym zakresie - kupujemy), co z szampanem i innymi przekąskami?

No i co ze sztandarem i nagłośnieniem, które miło byłoby załatwić. Rozumiem, że salę 104 mamy na 100 %. Ja chciałbym, żeby był pewien ceremoniał, ale tylko mi chyba na tym zależy. Chciałbym, żebyśmy pewne rzeczy przygotowali wcześniej.

Co z wystawą "pamiątek" - domyślam, że jesteście na nie, bo zbyt dużo zachodu. Po jedną największą trzeba by podjechać do Thingola.

Kwestia, która mnie nurtuje to LARP - wiadomo kto go ogarnie (czy skorzysta może z fabuły, korą przedstawiłem) i czy możemy spodziewać se opisów postaci przygotowanych wcześniej na karteczkach, tak, żeby zgodnie z tradycją spalić je w rytuale. No i kto ewentualnie będzie asystentem Mistrza (bo takowy się przyda jak to Thingol zaznaczył)

Warto też pomyśleć nad innymi atrakcjami SW na noc. ;) Może jak za dawnych czasów turniej w pockety.

http://forum.utap...oto_id=357

A może turniej SW w Dixita. Liczę, że będzie dużo dobrej zabaw z SW i mało picia.

Wiem, że zadałem wiele różnych pytań - ale zbliża się 100 spotkania Utapau, a ja jak zawsze nic nie wiem.

Najbardziej cieszy mnie, że na spotkanie oficjalne przybędą "ojcowie" założyciele. Po tylu latach znowu razem.:P

http://forum.utap...oto_id=195

Także to jest bardzo duży plus. Szkoda tylko, że Szycha ma nie być.:(

Widać, że ludzie dopiszą i chwała im za to, ale za rok na 10-lecie musimy zrobić takie mega obchody jakiś Skierniewice, ja sam i inni członkowie jeszcze nie widzieli ;)