Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau C

Dodane przez Lord W dnia 01 maj 2015 21:39
#113

No i po 30 minutach nagle za drzwi zacznie wpadać dym ... wszyscy zaskoczeni ... a tu Darth Vader ze szturmowcami wchodzi.

To by faktycznie był klimat :D

Dopiero teraz jak Harry załączył Avatara zauważyłem Jego posta. Faktycznie maturka jest.

Pytanie za 100 punktów - prowiant, kubeczki, szampan są już zakupione czy nie? Jak nie to Ci co mają chęć zbiórka o 11:30 na placu przed sądem i idziemy na zakupy. Szampan i poczęstunek musi być.

Mam nadzieje, że pomimo matur Harry wpadnie choćby na chwilę na część oficjalną. W końcu zdjęcie grupowe z 100 spotkania przejdzie do historii Utapau.

Co do soku pomarańczowego - to jak mówiłem na części nieoficjalne najważniejsze będą Gwiezdne wojny. Pole asteroid to już Avangarda, a Avagarda jest kiedy indziej. Wtedy możemy sobie zrobić pole asteroid przez Warszawę.

Nie wiem czy w tych domkach są czajniki elektryczne ale pomyślałem sobie że warto może zabrać czajnik i herbatę. Zawsze może się znaleźć ktoś nierozsądny co się słabo ubierze i mu będzie zimno, a herbata się przyda, albo taki co jednak będzie chciał się udać w pole asteroid.

No nic - już nie mogę się doczekać spotkania z przyjaciółmi Utapau. Mam nadzieję, że atrakcje będą na poziomie i zabawa będzie przednia.

Niech Moc będzie z Nami.yoda1