Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau XCII

Dodane przez Thingol dnia 19 październik 2014 21:03
#31

Ja na 25ego żadnej atrakcji nie przygotuję. Ja się na SW nie znam, jestem ledwie nędznym casualem.

Nie za bardzo też mam pomysł na atrakcje, które spodobają się dzieciakom. Kalambury cytatowe są bez sensu - członkowie Utapau z wieloletnim stażem i kilkukrotnym obejrzeniem filmów mają problem z pamiętaniem kto co kiedy powiedział.
Co będzie pamiętał 14/12latek z filmu? Cytat? Czy świecące miecze.
Na spotkaniu w bibliotece, dzieciaki mi zadawały pytania o tak beznadziejne nieistotne rzeczy z SW, że nawet nie umiałem na nie odpowiedzieć.

Prelekcja dla dzieci? Odpada kategorycznie. O czymkolwiek byś nie mówił, znudzi im się po 5 minutach.
Konkurs filmowo-obrazkowy. Spoko, da radę. Raz. Na 2, 3, 4tym spotkaniu z kolei znudzi się. Jak wszystko inne.

Przejrzyjcie sobie tematy odnośnie ostatnich 4-5 spotkań. Mamy trudności ze stworzeniem listy atrakcji dla nas samych - fanów z kilkuletnim stażem.


Gwiezdne wojny w Skierniewickim stowarzyszeniu fanów Gwiezdnych wojen umarły. Zabiła je rutyna.