Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau XCII

Dodane przez Thingol dnia 19 październik 2014 22:50
#36

Lord W napisał/a:
Słuchajcie jak tam większość zdecyduje, ale mnie chodziło o to, żebym ja wiedział co myślicie, a jak mnie nie będzie to niewiele się dowiem. No chyba, że na kolejnym spotkaniu członkowie zarządu chcą mi to streszczać.;)


A wierzysz, że ktokolwiek przedstawi jakąś "wizję"? Mamy członków, którzy potrafią się 3 tygodnie na stronę nie logować, bo im się nie chce, a przygotują 10-minutowe wystąpienie z wizją rozwoju stowarzyszenia? Gimmi e brejk pliz.

Podtrzymuję - te całe "wizje" bez obecności Wojciecha są pozbawione sensu. Chociażby dlatego, że Wojciech jest prawdopodobnie jednym, który jakąś wizję ma.

EDIT.
Seller, nie zrozumiałeś problemu. Problemem nie są dzieci, ani atrakcje dla dzieci. Problemem jest to, że nasze spotkania są hermetyczne i nudne. Jeśli przyjdzie ktoś nowy, to mu się po prostu nie spodoba i nie przyjdzie więcej. Bez znaczenia czy ma 12 czy 21 lat.
Jak stow. ma się rozwijać, jeśli odtrącamy potencjalnie nowych ludzi? Jak?

MistrzSeller napisał/a:
Od razu mówię jak zmienicie spotkania w plac zabaw dla dzieci to ja odchodzę, nie po to przychodzę na spotkania fanów by niańczyć rozwydrzone bachory.

Powiedziałem, o tym, że prawdopodobnie może nam się na spotkaniu zjawić jeden. JEDEN. JEDEN, kurwa, JEDEN DZIECIAK. Skąd wziąłeś z tego plac zabaw?

Edytowane przez Thingol dnia 19 październik 2014 22:56