Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau XCII

Dodane przez Thingol dnia 19 październik 2014 23:35
#38

Jedyne Gwiezdne wojny jakie obecnie są na rynku, to poza nadchodzącym Epizodem VII, Star Wars Rebels - animowana bajeczka dla dzieci.

Naturalnym targetem dla SW będą dzieci. Fani starych, zdekanonizowanych, Gwiezdnych wojen, nie pojawią się nagle znikąd, bo ich po prostu nie ma.
Ostatnie dwie osoby przyjęte do Utapau to Vinga i Seboss. Vinga obejrzała SW dopiero po tym jak została członkiem Utapau. Seboss nie wiem czy w ogóle obejrzał do dzisiaj. Vinga za to zaczęła nawet czytać. Chwała jej za to, mam nadzieję, że sie nie zniechęci za szybko.

Są więc dwie opcje:
1. Naturalny target SW jako marki = naturalny target Utapau. Trzeba się przygotować mentalnie, że jedynymi potencjalnymi świeżymi fanami są młodzi ludzie w wieku 10-16 lat. I trzeba się na nich przygotować merytorycznie i psychicznie. Dzieci nienawidzę, ale potrafię zacisnąć zęby i coś ogarnąć.

2. Rekrutacja poprzez znajomych na zasadzie wciskania SW na siłę. Powodzenia, próbowałem już tego. Udaje się w przypadkach raz na 10. Poza tym - nie mam znajomych boba01

Nie mamy planszówek (SWowych), nie mamy X-winga, nie mamy nic w ofercie, poza Sellerowymi prelekcjami i kilkoma konkursami.

Edytowane przez Thingol dnia 19 październik 2014 23:41