Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau XCII

Dodane przez Seboss dnia 20 październik 2014 11:24
#52

Popieram milkę. Dobre wykorzystanie pieniędzy, które się należą Utapau jak psu buda.

Ivered mówi bardzo z sensem. Jedno dziecko to nie jest dzieciarnia. I nie jest straszne, bo ostatnio się bardzo w porządku zachowywał. I bardzo ważna rzecz. Przyjdzie prawdopodobnie z ojcem, który to zajmie się "niańczeniem go".
Ja bym Łukaszu na jedno spotkanie spróbował go wziąć. Zobaczymy ocenimy (może ja się czegoś nauczę w końcu z SW, może to będzie mój poziom:D)
Zawsze jak ci się nie spodoba i stwierdzisz że to nie to, możemy mu delikatnie wyjaśnić że jest jeszcze za młody, ale czeka na niego miejsce.

Krzysiek, troszkę więcej luzu. Zgadzam się z wieloma twoimi kwestiami. Ale w wielu nieco przesadzasz. Weź przykład z Ivereda. Spokojnie, racjonalnie i bez emocji.
Róbmy tak aby SW było dla nas dobrą zabawą, dobrym wykorzystaniem wolnego czasu. Czasem mam wrażenie że część osób, głównie Ty, traktujesz to jak obowiązek. Jak coś świętego co należy stale pogłębiać i być w tym mistrzem.
Oczywiście szanuję to i podziwiam, że masz taką wiedzę na ten temat, ale nie możesz zmuszać innych do tego żeby robili coś wbrew sobie. Zachęć ich jakoś, daj poradę.
Nie mówię, że masz ich niańczyć, ale też nie miej pretensji. Nie o to w tym chodzi.
Wyluzuj, i staraj się czerpać z Utapau przyjemność, a nie nerwy i stres.

Ps: Obejrzałem filmy około 5 razy. Podobają mi się i chętnie obejrzę je jeszcze raz gdy będę mieć wolny czas. Niestety jednak nie przykładam istotnej roli do znajomości imion wszystkich postaci, ich historii itp. Oglądam te filmy dla przyjemności i nie skupiam się drobnych szczegółach. Kiedyś znałem lepiej SW niż teraz, albo może konkursy były na moim poziomie, lub tez miałem szczęście. Książki chętnie przeczytam, lecz przed nimi jest cała długa lista innych książek, na które mam bardzo mało czasu.

PSS: Czerpmy przyjemność z SW i szanujmy się na wzajem. Tworzymy razem coś fajnego i jeśli się dogadamy na spokojnie ma to szansę istnienia i będzie trwało długo.
Dziękuję.