Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau XCIV

Dodane przez Lord W dnia 14 listopad 2014 22:08
#1

Czas leci, a już za tydzień, w dniu 22 listopada, w sali 104, w godz 15-20 kolejne 94 Spotkanie SSFGW "Utapau". Pora na dyskusje o punktach programu.

Wstępnie co ja mam do zaproponowania. "Podróż przez galaktykę" część 2, a więc pozwiedzamy planety z 2 i 3 epizodu. Do tego na zakończenie będzie mały teścik, coby sprawdzić jak sobie przyswoiliście wiedzę. Do tego postaram się przynieść karty do sabaaka, tazosy i będzie możliwość zagrania.

W ramach kwestii mniej gwiezdno-wojennych a bardziej organizacyjnych planowana są dwa spotkania z panią Paulina. Dowiemy się ile kasy zarobił SkierCon i na co możemy ją przeznaczyć. Myślę, że przekażemy ostateczną listę tak by do grudnia wreszcie zamknąć temat SkierConu 2014. Druga kwestia to ostateczne i oficjalne ustalenie współpracy z Cechem Fantastyki "SkierCon". Jest szansa, żeby se wypowiedzieć, zgłosić uwagi. Potem stanowisko zostanie przedstawione Sebossowi tak aby wszystko było jasne i SkierCon mógł bez obaw a Nasze jakieś uwagi, żale mógł przystąpić do działania i organizacji spotkań. No i ostatnim punktem będą wspomniane wybory. Zastanówcie się jeszcze raz nad przyszłosćią Utapau i zagłosujcie mądrze.