Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau XCV

Dodane przez Thorin dnia 25 listopad 2014 22:12
#1

Spotkanie 95 odbędzie się w sobotę 13 grudnia, w Miejskim Ośrodku Kultury (Reymonta 33), w sali 104, w godzinach 16:30-20.

Można tutaj zamieszczać propozycję atrakcji na najbliższe spotkanie.

Z tego co pamiętam to Wojciech życzy sobie żeby atrakcje były o konkretnych godzinach. Więc niech ktoś kto ma czas ułoży zgłoszone atrakcje żeby było wiadomo co, jak, gdzie i kiedy.

Ja proponuję szycie sztandaru, przez całe spotkanie.

Edytowane przez Thorin dnia 30 listopad 2014 11:29

Dodane przez Harry dnia 26 listopad 2014 08:08
#2

szybcy i wściekli.
próbuję zrobić prelekcję, ale stoi to pod znakiem zapytania, więc godziny nie podam.

Dodane przez MistrzSeller dnia 26 listopad 2014 10:12
#3

Ja mogę zrobić prezentacje o Timie Burtonie, bo takową mam zrobić na jedne z zajęć na studiach i mogę to samo powtórzyć na naszym spotkaniu.

Dodane przez Vinga dnia 26 listopad 2014 19:27
#4

Ja bym Wam chetnie zrobila prelekcje o easter eggach w WoWie (te ze SkierConu, bo nikt z Was jej nie widzial o ile pamietam) tylko dajcie znac czy by Was to w ogole interesowalo :)

Dodane przez Thorin dnia 26 listopad 2014 20:52
#5

Ja bym zostawił czas żeby Wojciech mógł zagrać w pockety. Z tego co pamiętam to podobno Seller ma.

Godzina tutaj w temacie i w wydarzeniu jest inna bo nie wiem na którą w końcu ma być. A Lord W był dwa dni temu na stronie. Jak wejdzie to napisze jak ma być.

Dodane przez Pau dnia 27 listopad 2014 16:22
#6

Pomogę chętnie przy szyciu.

Dodane przez Harry dnia 28 listopad 2014 08:42
#7

Vinga się myli - ja widziałem, ale chętnie zobaczę jeszcze raz.
powiedzcie mi więcej o sztandarze.

Dodane przez Lord W dnia 29 listopad 2014 18:39
#8

Ja zgłaszam 8 Konkurs Wiedzy o SSFGW Utapau i trzecią część prelekcji "Podróż przez galaktykę". Może uda mi się także wydrukować zasady Sabaka, ale już raz obiecałem i guzik z tego wyszło.

Co do układania wszystkiego - to jest Nowy Prezes i On decyduje czy ma być plan godzinowy, jakie atrakcje będą i jeżeli ich będzie za dużo, to co na kiedy przerzucić.

Prezes jest od tego, żeby decydować i zarządzać - moja rola sprowadza się do roli pozostałych członków czyli robienia punktów programu, dbania o Utapau .

Z tego co pamiętam w weekend, w który planujemy spotkanie ma być ŻAK, a więc godzina właściwa rozpoczęcia to 16:30. Nie wiem kto wpisywał godz. w terminarzu, ale ta podana w temacie jest właściwa.

Dodane przez Thingol dnia 29 listopad 2014 20:07
#9

Terminarz nie wyciąga informacji o godzinie z wydarzenia. Informacja o godzinie jest zawarta w kodzie terminarza. Ergo, za każdym razem, trzeba ręcznie w kodzie dokonać zmiany.

/poke Thorin

Dodane przez Thorin dnia 29 listopad 2014 22:19
#10

Po co mnie szturchasz? Ja już z tym próbowałem walczyć, ale nie mam zielonego pojęcia w jaki sposób wyciągnąć datę z wydarzenia, próbowałem, naprawdę.

Konkurs Wiedzy o SSFGW Utapau :) Hurraaaa!!!!!11!!111oneone!!!!11!!jedenjeden!!!jedenaście

Dodane przez MistrzSeller dnia 01 grudzień 2014 22:19
#11

To żeby była jakaś większa różnorodnośc to ja zrobię kalambury ogólnofantastyczne

Dodane przez ivered dnia 01 grudzień 2014 22:24
#12

Jestem też prawie pewien ze bedziemy z Aero na spotkaniu i objaśni wam co będzie do zrobienia w ramach postprodukcji OoS. Chociaż to dotyczy tylko kilku osób, tak czy siak mówię.

Dodane przez Vinga dnia 11 grudzień 2014 09:30
#13

Monika Kotowska pojawi się na spotkaniu po 19:00 dopiero

Dodane przez Harry dnia 11 grudzień 2014 10:39
#14

Szamanki nie będzie.
********************.

Edit. Post ocenzurowany.

Edytowane przez Thorin dnia 11 grudzień 2014 19:55

Dodane przez Lord W dnia 12 grudzień 2014 20:45
#15

Myślę, że wytrwamy do tej godziny.

Atrakcji jest pod dostatkiem a i spotkanie zaczyna się o 16:30.

Dodane przez MistrzSeller dnia 12 grudzień 2014 21:32
#16

Pytanie odnośnie kalambur: Muszę drukować hasła do kalambur czy tak jak ostatnio będzie możliwość użycia Thorinowego programu (oraz przy okazji pytanie czy ktoś weźmie laptopa)?

Dodane przez Lord W dnia 12 grudzień 2014 23:28
#17

Kluczowe jest to drugie pytanie.:)

Ja mam konkurs gotowy i prezentację skończę jutro (trzy slajdy dorzucę).

Dodane przez Thorin dnia 13 grudzień 2014 13:28
#18

Ja wezmę albo Milka. Nie musisz drukować, będzie możliwość wykorzystania mojego programu.

Dodane przez Lord W dnia 14 grudzień 2014 13:48
#19

A jednak było klasycznie - wydrukowane.

Jakby co przypominam o mojej prelekcji także prośba o przepisanie jej na kolejne spotkanie.;)