Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau XCVI

Dodane przez Thorin dnia 08 styczeń 2015 14:48
#1

Spotkanie 96 odbędzie się w sobotę 24 stycznia, w Miejskim Ośrodku Kultury (Reymonta 33), w sali 104, w godzinach 15-20.

Ten znak zapytanie z powodu braku pewności co do numeracji. W tę sobotę spotkanie nie może się odbyć bo WOŚP.

Można tutaj zamieszczać propozycję atrakcji na najbliższe spotkanie.

Edytowane przez Lord W dnia 25 styczeń 2015 17:52

Dodane przez MistrzSeller dnia 08 styczeń 2015 17:57
#2

tytuł: Dzielna kosmiczna załoga czyli typy postaci w fantastyce

opis:
W różnych serialach i filmach możemy znaleźć postaci które pełnią podobną rolę. Bez jakiego typu postaci nie ma porządnej kosmicznej opowieści? Jakie role przyjmują postaci kobiece? Jakie schematy postaci łączą większość historii?

Dodane przez Harry dnia 10 styczeń 2015 12:14
#3

ją będę przedstawiał część 1 prezentacji o magii

Dodane przez Lord W dnia 11 styczeń 2015 16:08
#4

Ja mam zaległą prelekcję - także jakby co nie zapominajcie o niej. ;)

Myślę, że warto też podyskutować o 100 spotkaniu bo czasu coraz mniej.;)

Co do zapisu spotkań z połówkami to pierwszy raz się spotykam z takim zapisem. Proponuje aby przy połówkach przejść na system arabski, lub też, stosować system dotychczasowy jak np.: Spotkanie Utapau XLVII & 1/2. W końcu trzeba przyjąć jakieś zasady i je jednolicie stosować. Innowacja w zapisie owszem może i ciekawa, ale razi moje oczy.

Edytowane przez Lord W dnia 11 styczeń 2015 16:13

Dodane przez Vinga dnia 11 styczeń 2015 21:25
#5

Mnie nie bedzie - praca

Dodane przez Lord W dnia 18 styczeń 2015 21:04
#6

Pora wrócić do właściwego tematu. Na zakończenie cyklu prelekcji "Podróż przez galaktykę" postanowiłem przygotować mały konkurs podsumowujący, aby utrwalić zdobytą wiedzę. ;)

Dodane przez MistrzSeller dnia 23 styczeń 2015 21:33
#7

Z powodu awariii mojego laptopa zamiast prelekcji, którą zapowiedziałem zrobię prelekcje o Timie Burtonie

Dodane przez Lord W dnia 24 styczeń 2015 22:45
#8

Udane spotkanie. Wiele kwestii zostało ustalonych (kilka z nich nie - bo też o wszystkim nie można pamiętać).

Szkoda tylko, że tak mało jest ostatnio Gwiezdnych wojen na spotkaniach. Powiem szczerze - proporcja właściwe chyba nie są