Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau CII

Dodane przez Lord W dnia 24 maj 2015 19:11
#1

Temat dotyczy 102 Spotkania Utapau.

Zgodnie z harmonogramem spotkanie to wypada na sobotę 13 czerwca. Ja mam gotowy mały konkursik obrazkowy - hasła zróżnicowane, także każdy znajdzie coś dla siebie. Zgłaszajcie swoje punkty programu i ciekawe propozycje. Ja myślę, że można by obejrzeć słynną Kryptę, bo ludziska nie znają. Ewentualnie można by pograć w saabaka, tudzież w minisy.

Dodane przez Thorin dnia 24 maj 2015 21:48
#2

Clone Warsy te rysunkowe trza obejrzeć, bo ostatnio nie oglądaliśmy, z uwagi na mało osób. Masz Krypte?

Dodane przez Lord W dnia 26 maj 2015 21:08
#3

Nie. Trzeba by z neta ściągnąć. Ja to bym chętnie obejrzał w sumie rebeliantów. Disney nie ma jakiejś tańszej edycji dla fanów?;)


Dodane przez Thingol dnia 27 maj 2015 10:39
#4

http://kinoman.tv...rebelianci
Wszystkie odcinki. Wystarczy kliknąć i oglądać.

Dodane przez Lord W dnia 28 maj 2015 21:19
#5

Ok. Jak będę miał czas - to chętnie zobaczę. ;)

Dodane przez Thorin dnia 28 maj 2015 22:47
#6

Możemy na spotkaniu obejrzeć, sam jestem ciekaw. A zawsze to jakaś forma poszerzenia wiedzy o "nowy" kanon.

Dodane przez Lord W dnia 28 maj 2015 23:30
#7

Popieram. B)

Dodane przez Milka dnia 06 czerwiec 2015 19:26
#8

Zostałem poproszony przez prezesa Cechu Fantastyki SkierCon, żeby najbliższe spotkanie przeznaczyć w lwiej części na sprawy związane z organizacją SkierConu. Wyraziłem zgodę ze względu na bliski termin konwentu. SkierConować będziemy od 16, więc przez godzinkę akurat możemy obejrzeć kilka fanfilmów czy tam odcinków.

Dodane przez Lord W dnia 07 czerwiec 2015 13:11
#9

No to niefajnie - zwłaszcza, że mam w tradycji się nieco spóźnić.

Czyli rozumiem, że konkurs mam przełożyć na kolejne spotkanie.