Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau CIV

Dodane przez Lord W dnia 27 wrzesień 2015 19:12
#9

Cech już zabrał Naszą piaskownicę. Przejął konwent, ludzi zwyczaje. Ludzie z Cechu mówili że MOK był zły, Bigos też i wiele rzeczy było złe (ja, Thingol). Powinniście się nagrywać i puszczać własne teksty na pamiątkę.

Przeczytaj sobie temat na tej stronie, o współpracy z Cechem. Gdy już wtedy napisałem, że tak będzie wszyscy zaprzeczali. Przeczuwałem to.

Dobrze mnie rozumiesz. Od samego początku mi się to nie podobało. Wiem jak to się skończy. Większość ludzi, która jest w obu Organizacjach poświęci swój czas i zaangażowanie dla Cechu. Możesz zaprzeczać. Idą o zakład, że Seller na spotkaniach Cechu też zacznie prelekcje o SW robić.

Skończmy tę hipokryzję. Angażując się w Cech większość z Was poświęciła Utapau. Możecie temu zaprzeczać, ale tak to się skończy.

Z jednym się muszę z Sebossem zgodzić - wielu ludzi wolało nowe własne stowarzyszenie od nudnego Utapau. Łatwiej było je rozkręcić niż myśleć jak przyciągnąć nowych fanów.

Cech zabrał to wszystko dlatego, że Wy członkowie Utapau tego chcieliście. teraz nie macie czasu przychodzić na spotkania.

Może będziesz mnie uważał, za złego, wrednego, chamskiego człowieka - ale od samego początku się tego obawiałem. Nie wyczułem tylko, że chyba mi tak naprawdę zależało na silnym, znaczącym rozwijającym się Utapau - a z Cechem pod bokiem nie będzie już niezależnego Utapau. Słowo Prezes Utapau jeszcze coś znaczy w stosunku do Prezesa Cechu? Tyle co Prezydent Rzymu w stosunku do Prezydenta Włoch. Członkowie Utapau sami przykładają do tego rękę.

Możesz wszystkiemu zaprzeczyć. Fakty są takie - na ostatnim spotkaniu Utapau były cztery osoby. Na kolejnym może być jeszcze mniej. Mam do Ciebie Thorin prośbę - jak możesz prześlij mi na maila Regulamin Cechu (statut - jak zwał tak zwał) i numer KRS.

Mnie tylko boli, że Utapau już nic nie znaczy. Może lepiej skończyć tą działalność niż zostać fasadową przybudówka Cechu. Kończ Waść wstydu oszczędź.

Edytowane przez Lord W dnia 27 wrzesień 2015 19:14