Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau CIV

Dodane przez Lord W dnia 27 wrzesień 2015 21:50
#14

Skończmy tę hipokryzję. Angażując się w Cech większość z Was poświęciła Utapau. Możecie temu zaprzeczać, ale tak to się skończy.


Hipokryzja na tym forum i w realu trwa od dłuższego czasu. Powstanie Cechu wpłynęło negatywnie na Utapau. Takie są fakty. Dokładając do tego inne zajęcia, szkołę, pracę - logiczne, że ludzie się nie rozdwoją i wybiorą lepsze

Czy to problem, że Cech będzie robił spotkania w MOKu? Ciekawe co by było jakbyśmy zrobili spotkanie Utapau w sobotę i Cechu w niedziele. Ile osób by przyszło w sobotę, a ile w niedzielę? Interesują mnie tylko członkowie Utapau. Jestem ciekaw. Upodabnianie się Cechu do Utapau jest zagrożeniem dla Utapau. Mam obawy co do tych przenosin, a Ty sprawiasz wrażenie oburzonego.

Thingol od początku miał rację. Lata doświadczenia i zwyczajna mądrość życiowa. Bo czyny, a słowa to dwie różne rzeczy.

Thorin - nie uważam Ciebie za hipokrytę. To jest zbiorowa hipokryzja ludzi będących w Cechu i w Utapau. Szkoda tylko, że ktoś nie powie, że Utapau jest samo winne swojemu upadkowi, bo nic nie robi. Utapau czyli ludzie, którzy je tworzą. Ja, Ty, Milka, Seboss, Vinga. Są wyraźne konflikty interesów, które tylko się nasilają. Silny Cech oznacza słabe Utapau. Bo Ci sami ludzie, którzy powoduję to, że Utapau jest na krawędzi, dokładają wszelkich starań aby rozwijać Cech. To jest ta zbiorowa hipokryzja.

Utapau upada.

Umarło to dobro w Anakinie i to też nie była prawda.

Dla mnie jeszcze nie upadło. Najbliższe spotkanie będzie 17 października - zobaczymy kto przyjdzie. Jeżeli uznamy, że pora skończyć to zróbmy to w dobrym stylu.

Co do jednego Thingol się mylił. Jego odejście nic nie zmieniło, bo ja zawsze byłem, jestem i będę za silnym i niezależnym SSFGW Utapau, a nie zamienieniem sztandaru Utapau na sztandar Cechu. Jeżeli są członkowie, którym na tym zależy - to możemy jeszcze coś zrobić.

Chodzi tylko o to, żeby wiedzieć komu zależy, a komu los Utapau jest już obojętny. Trzeba policzyć dlonie na statku. Czy jeszcze możemy wiosłować, czy czas aby ostatni wsiadali do szalupy. Z wypowiedzi Thorina wnioskuję, że i tak utonęliśmy, ale jeszcze o tym nie wiemy.

Prawda jest taka, że część ocaleje i nawet bez spotkań Utapau będzie trwać w tej lub innej formie.

Podsumowując

Spotkanie Utapau CIV odbędzie się 17 października 2015 r. w MOKu, w godz. 15-20, w sali 104