Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau CV

Dodane przez Lord W dnia 01 listopad 2015 19:04
#1

Spotkanie 105 odbędzie się w sobotę 7 listopada 2015 r. w sali 104 w Miejskim Ośrodku Kultury, zwanym już obecnie Centrum Kultury i Sztuki, w godz 15-20.


Wstępny plan jest podobny do planu spotkania poprzedniego:


Punkty programu:

- konkurs obrazkowy - zgadnij co to za postać - Lord W
- kalmbury - Thorin
- krzyżówka - Lord W

Warto pogadać o wypadzie do Kutna, a także premierze Gwiezdnych wojen. Jeśli uznamy, że nie damy rady ogarnąć tych dwóch akcji, to na kolejnych spotkaniach po prostu wdrożymy plan likwidacyjny. Z tego co mówił Thorin w budżecie jest z 200 zł także z 4-5 książek w razie czego można kupić.

Ewentualnie można porozmawiać o zlocie fanklubów. Tylko na ostatnim spotkaniu jak to mawiał Han Solo "rozmowa się nie kleiła". Można też pomyśleć o spotkaniu nieoficjalnym.

Dodane przez Milka dnia 01 listopad 2015 23:46
#2

Ciekawe ile osób się pojawi tym razem.

Dodane przez MistrzSeller dnia 02 listopad 2015 10:00
#3

A będziecie gadać o akcji w kutnie i premierze 7 części? Bo w te rzeczy chce się zaangażować, więc chciałbym uczestniczyć w dyskusji na ten temat.

Dodane przez Kloszo dnia 06 listopad 2015 03:44
#4

Chętnie bym się pojawił ale Falkon :/

Dodane przez Seboss dnia 06 listopad 2015 09:40
#5

Ja niestety też odpadam.

Dodane przez Lord W dnia 07 listopad 2015 10:13
#6

Myślę, że będziemy. Bo jak nie teraz, to kiedy.

Ale ja przygotowuję też krzyżówkę i konkurs obrazkowy. Nikogo jednak zmuszać nie będę. Dla mnie najważniejsze jest, żebym ja zrobił swoje.;)

Konkursy gotowe - pora obierać ziemniaki (czyli gwiezdno-wojenne asteroidy);):)

Edytowane przez Lord W dnia 07 listopad 2015 13:43

Dodane przez Lord W dnia 07 listopad 2015 19:08
#7

No i po spotkaniu. Konkursiki gotowe - przydadzą się na lepszą przyszłość. Zgodnie z tym co chciałeś Mistrzu Sellerze -rozmawialiśmy. Parę pomysłów po spotkaniu jest na kolejne.;)