Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau CVIII

Dodane przez Lord W dnia 03 luty 2016 22:08
#1

Zakładam temat dotyczący Spotkania 108.

Po pierwsze należy ustalić datę spotkania, a także punktów programu jakie planujemy zrealizować.

Proponuję, aby spotkanie odbyło się w drugą lub czwartą sobotę. Pytanie czy chcemy nadal spotkań co dwa tygodnie, czy raz na miesiąc i jaka jest dostępność sali w CKiS i czy mają Nas w grafiku uwzględnionych.

Co do punktów programu to mam zaległe tabu, a także konkurs wiedzowy z filmów (bowiem oglądałem ostatnio i w trakcie oglądania robię notatki) plus do tego mogę zrobić kalambury cytatowe. Dobrze byłoby aby wrócić do comiesięcznych konkursów wiedzowych. Czyli wygrany robi kolejny konkurs (a może przegrany ;)). Kiedyś Milka mówił o jakimś konkursie filmowym, którego nie zrobił.

No i koniecznie musimy pogadać na temat zlotu fanklubów (pora aby zacząć działać coś dalej w tym temacie) oraz 10 lecia Utapau. Fajnie byłoby zrobić coś naprawdę wyjątkowego, ale najfajniej byłoby zgarnąć całą starą ekipę. Choćby na godzinę. Uścisnąć dłoń, pouśmiechać się, zrobić pamiątkowe zdjęcie. Tylko tyle i aż tyle.

Dodane przez Thingol dnia 03 luty 2016 22:10
#2

Postaram się znowu pojawić. Ale dużo łatwiej będzie mi się zaorganizować jak będzie znana data :)

Wiedzówka, konkurs filmowy, kalambury cytatowe - Ja zawsze chętnie.

Edytowane przez Thingol dnia 03 luty 2016 22:10

Dodane przez Lord W dnia 03 luty 2016 22:14
#3

Tylko cytaty będą nietypowe. Filmowe, ale nie te najbardziej znane. Mam już 5 stron notatek także będą i pytania i cytaty.

Dodane przez Thingol dnia 03 luty 2016 22:20
#4

Tylko miej te cytaty również w wersji oryginalnej, please, bardzo please. Bo jeśli masz cytaty w wersji "lektor z TVN" to ja odpadam na starcie :)

Dodane przez Lord W dnia 07 luty 2016 16:18
#5

Dla Ciebie będą w wersji oryginalnej.:D

Natomiast ponawiam pytanie: kiedy spotkanie?

Dodane przez Milka dnia 15 luty 2016 21:00
#6

Wychodzi na to że 27 lutego.

Dodane przez Lord W dnia 15 luty 2016 21:30
#7

Pasuje:D

Dodane przez Thorin dnia 18 luty 2016 11:28
#8

Byłem dzisiaj w CKiS i wstępnie zaklepałem sale, nie było tej pani co zwykle. A ta co była była zajęta czymś innym więc powiedziała że jakby się okazało że coś mają to da znać.

Dodane przez ivered dnia 18 luty 2016 19:27
#9

Wstępnie zapowiem się że wbiję na spotkanie. Nie ma 100% pewności ale taki mam plan na dzień dzisiejszy ;)

Dodane przez Lord W dnia 19 luty 2016 21:02
#10

No to ładnie. Może jakiś nieoficjal z tej okazji?

Ja zapowiadam to co zapowiadałem. Także będzie tabu, będzie konkurs wiedzowy z filmów a także konkurs cytatowy (odpoczniemy trochę od krzyżówek).

Dodane przez ivered dnia 21 luty 2016 10:09
#11

Może, zobaczymy z tym nieoficjalem ;)

Dodane przez Lord W dnia 21 luty 2016 14:04
#12

No zobaczymy. Jak byś był to żal nie skorzystać z tej okazji. :D

Dodane przez Zan dnia 26 luty 2016 22:34
#13

Mnie raczej nie będzie

Dodane przez Lord W dnia 27 luty 2016 10:44
#14

No to słabo.:(

Dodane przez Thorin dnia 28 luty 2016 18:11
#15

http://starwars.w...i/Scurrier o to Wojciech pytałeś. Tam jest napisane że zostało to dodane w reedycji.

http://starwars.w...i/Womp_rat to była według Ciebie poprawna odpowiedź. Tam jest napisane że to do tego strzelał Luke.

Dodane przez Lord W dnia 01 marzec 2016 20:32
#16

Dzięki wielkie. B) Zasadnicza różnica :D