Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau CX

Dodane przez Lord W dnia 10 kwiecień 2016 14:20
#1

Temat dotyczy spotkania 110.

Pierwsze tradycyjne pytanie: kiedy? Stąd prośba o głosowanie w ankiecie. Drugie mniej tradycyjne pytanie: co robimy?

Ja powiem wprost, że na chwilę obecną nie mam jakiegoś pomysłu na jakiś punkt programu - poza tą nieszczęsną wiedzówką z Epizodu VII. Miałem ostatnio pomysł na prelekcję (teraz ma już nawet dwa), ale pomysłów jest dosyć dużo, a z wykonaniem wszystkiego problem, stąd się to wszystko odkłada w czasie, ale może się uda zrobić mi prelekcje, jak nie na najbliższe spotkanie, to na następne. Podkreślam, że kluczowe jest tu słowo "może".

Macie jakieś ciekawe propozycje?

Dodane przez Lord W dnia 26 kwiecień 2016 22:37
#2

Większość była za 23 kwietnia - przeminęło z wiatrem. Co do punktów programu las i gąszcz propozycji ewok01

Wszelkie znaki na niebie wskazują, że spotkanie odbędzie się jednak w maju, bo jakoś nie widzę motywacji do zebrania się w kwietniu. ;)

Dodane przez Thorin dnia 26 kwiecień 2016 23:52
#3

7 maja nie ma co bo jest rock may festival i CeKiS będzie na pewno dla nas zamknięty.

Dodane przez Milka dnia 28 kwiecień 2016 00:03
#4

23 kwietnia była Szarlotka, więc i tak nie mielibyśmy sali. Kto się pisze na 30 kwietnia?

Dodane przez ivered dnia 28 kwiecień 2016 07:51
#5

Pojutrze? Ja będę w Skce ale nie wiem o jakich godzinach mówimy i czy będę mógł.

Dodane przez Thingol dnia 28 kwiecień 2016 14:30
#6

Wrócę do SKC raczej późnym wieczorem, więc niestety odpadam.
Na majowe się postaram zatem pojawić.

Dodane przez Lord W dnia 01 maj 2016 19:25
#7

No bez jaj. Ja dopiero dzisiaj na forum wszedłem. :(;) Nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. To spotkanie się odbyło 30 kwietnia, czy nie?

Ustalmy jakiś termin w maju. ;)

EDIT


Widzę, że ŁFSW organizuje jakieś ciekawe wydarzenia. Mamy zamiar się wybrać większa ekipą. jeżeli tak to wypadałoby przy ustalaniu terminu spotkania wziąć to pod uwagę.

Edytowane przez Lord W dnia 01 maj 2016 19:25

Dodane przez Lord W dnia 09 maj 2016 21:15
#8

Słuchajcie. Pytanko za 100 pkt. i szybka piłka. Kto chce spotkanie w maju i kiedy dokładnie? Ja bym był za 21 maja, ewentualnie za 14 maja. Raczej jestem na nie za 28 ze względu na Boże Ciało, dłuższy weekend i możliwość wyjazdu. Potem mamy czerwiec.

Z tego co wiem ŁFSW organizuje coś 14, a 21 jest Festiwal Nauki.

Także czekam aż wypowiecie Wasze zdanie. Mi pasuje 21 maja. Ewentualnie jak nie macie chęci lub pomysłu, możemy wspólnie skoczyć na rower na bagna w niedziel. Zrobimy sobie wypad, jakieś kalambury, może grilla etc. Nie ma też robić na siłę spotkania jak nie będziemy mieli punktów programu. Ja obawiam się, że nie dam rady nic na maj ogarnąć ciekawego.

Edytowane przez Lord W dnia 09 maj 2016 21:16