Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau CXI

Dodane przez Lord W dnia 21 wrzesień 2016 18:01
#1

Temat dotyczy 111 spotkania SSFGW UTAPAU.


Wakacje, wakacje i po wakacjach. Mam nadzieję, że wszyscy wypoczęli i co niektórzy stęsknili się za oficjalnym spotkaniem Utapau. Pytanie zatem kiedy i gdzie, pozostaje aktualne. Ja myślę, że może na początku października.

Z informacji jakie do mnie dotarły to za spotkaniami stęsknił się Harry. Nie wiem jak reszta.

Odnośnie punktów programu, to na dzień dzisiejszy, chętnie pogadałbym o pomysłach co dalej - po pierwsze. Po drugie myślałem nad tym jak przerobić kręgle, żeby były bardziej funkcjonalne - nie pozostawiały po sobie śladu odpadniętej farby.

Kiedyś miałem też pomysł, aby oddać do biblioteki kilka książek z dedykacją z tyłu upamiętniającą 10-lecie Utapau. W sumie najlepszą okazją byłby światowy dzień książki SW. Też możnaby o tym pogadać.

Jedną z myśli było wspólne oglądanie rebeliantów (wiem, że mogę to robić samemu w domu) - zakupiłoby się pierwszy sezon i do przodu.:).

Co dalej ... mam materiał na familiadę, ale potrzeba byłoby z 4 osób minimum, więc to może zostawię na kolejne spotkanie. Ewentualnie może jakaś prosta wiedzówka, kalambury. Oczywiście do tego wezmę jakieś gry co mamy i to by było chyba na tyle, jak na pierwsze spotkanie po wakacjach. Czekam na propozycje ze strony innych osób.