Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau CXII

Dodane przez Lord W dnia 01 listopad 2016 20:48
#1

Temat dotyczy 112 spotkania SSFGW UTAPAU.


Pytanie brzmi, czy chcemy się spotkać, kiedy chcemy się spotkać i co będziemy robili?

Dodane przez Harry dnia 10 listopad 2016 14:44
#2

Harr chciałby nagrać jakiś lekki reportaży ze spotkania.Miałbym okazję do przetestowania telefonu. Chociaż czy sobota po 11.11 jest w ogóle do rozpatrzenia?jawa1

Dodane przez Lord W dnia 13 listopad 2016 18:34
#3

Z głosów, które są powyżej wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na końcówkę listopada.;)

EDIT

Pytanko, kto chce się spotkać 26 listopada. Możemy pogadać o koncepcji opowiadań i zrobić jakąś burzę mózgów.

Po spotkanku skoczyłbym do Castoramy, coby ogarnąć ten spray do kręgli.

Gdyby było nas z trzech: Thingol, Ivered i ewentualnie Harry - bo nikogo więcej się nie spodziewam, jakbyście chcieli możemy zrobić sobie wiedzówkę (miałem przygotowaną na poprzednim spotkaniu).

Napisałem też do Thorina i Milki na facebooku - może uda się do czasu spotkania ustalić jak stoimy z kasą i pomyślimy co dalej ze stroną.:)

Edytowane przez Lord W dnia 13 listopad 2016 18:34

Dodane przez ivered dnia 13 listopad 2016 19:02
#4

26 listopada wstępnie dla mnie jest ok.

Dodane przez Thingol dnia 13 listopad 2016 19:43
#5

26ego mi też pasuje.
Ja bym całe spotkanie poświęcił na nasze małe Expanded Universe :) :)

Sporo koncepcji już mamy, a biorąc pod uwagę Wasze tempo, to do 26ego zrobi się tego dużo więcej, to spotkania nam nie starczy, żeby to ogarnąć.

Dodane przez Harry dnia 14 listopad 2016 12:04
#6

Dla mnie data bez różnicy. Może zdołam ściągnąć szamanke i te co pomagała mi na skierconie.

Dodane przez Lord W dnia 17 listopad 2016 22:12
#7

Ok. dziękować. Może Milka z Thorinem przyjdą. Ewentualnie spotkam się z nimi w jakimś innym terminie, żeby ustalić nurtujące Nas kwestie. Póki co Milka napisał mi jedynie "cześć".

Edytowane przez Lord W dnia 19 listopad 2016 13:02

Dodane przez ivered dnia 17 listopad 2016 23:31
#8

Ale "cześć" typu dzień dobry czy typu "daswiedania"? ;)

Dodane przez Lord W dnia 19 listopad 2016 13:17
#9

Nie wiem. Poinformowałem o terminie i poprosiłem o spotkanie (w dowolnym terminie jaki im pasuje). Będą chcieli to przyjdą, a jak nie, to będę się z nimi spotykał bo coś trzeba ustalić.

To, że nie ewidencjowaliśmy wydatków nie było dobre. Wydaje mi się, że powinniśmy wiedzieć, na co wydaliśmy kasę i ile z niej zostało i co z nią zrobimy. Thorin i Milka też mają przecież prawo głosu.

Również kwestie dostępu do strony. Pytanie, czy Thorin będzie się chciał zajmować dalej stronę, bowiem ja nie przewiduję jej likwidacji, a nawet może przeorientowania w innym kierunku. Kwestia uprawnień superadministratora itp.

Chłopaki, czy będą chcieli, czy nie nie mogą wiecznie uciekać od tematu. Ja odnoszę wrażenie, że liczyli, że to wszystko umrze śmiercią naturalną - nikt nie będzie chciał kasy w stronę ładować, a tym bardziej upominać się o rozliczenie budżetu.

Nie siedzę w ich głowie - nie wiem co myślą i co powiedzą, ale wiem, że jeżeli zależy nam na stronie to trzeba o wszystko zadbać za wczasu. Póki co mam wrażenie, że kontakt się urwał.

Odnośnie Castoramy - to jeżeli Harry chce nakręcić jakiś filmik to może wspomnienia Castorama rajd. A tak bardziej na serio gdybyś Harry był wcześniej w Skce to daj znać to najwyżej przed spotkaniem się skoczy do Castoramy.

Dodane przez Thingol dnia 19 listopad 2016 18:00
#10

1. Mam to z nimi załatwić czy zamierzasz się tak ich prosić o łaskawą uwagę, której się nigdy nie doczekasz?

2. W jakim języku i ile razy mamy Ci tłumaczyć, żebyś sobie temat Castoramy odpuścił?

3. Jeżeli Harry skieruje na mnie obiektyw, to może już sobie zamawiać nowy.

Dodane przez ivered dnia 19 listopad 2016 19:26
#11

Spokojnie bez ciśnienia ;) Ale trochę racji Thingol ma - jak chcesz coś Lordzie załatwić z chłopakami to musisz jasno im powiedzieć czego od nich oczekujesz w zaistniałej sytuacji.

Castorama Ride? Nie czaję ocb ;) Chyba że chcecie nakręcić jak jedziecie do Casto to spoko.

Dodane przez Lord W dnia 19 listopad 2016 23:17
#12

Castorama rajd - coś w tym stylu. Może zrobimy film dokumentalny - jak powstawał pierwszy rajd. Może Harremu uda się stworzyć jakiś ciekawy materiał. Zobaczymy.

Chłopakom dajmy szansę. Jak nie przyjdą na spotkanie to do nich zadzwonię i się jakoś rozliczymy. Spokojnie. Mam wszystko na uwadze, ale dajmy im szansę, a nie dopatrujmy się jakiejś złej wiary z ich strony.


Dodane przez ivered dnia 19 listopad 2016 23:35
#13

Nikt niczego się nie dopatruje Lordzie, spokojnie ;) Po prostu teoretycznie gonią nas terminy i trzeba to po prostu ogarnąć. Albo i nie, ale sprawa i tak wygląda na względnie małą i chyba nie ma sensu tego przeciągać nie? ;)

Nie ma żadnego castorama ride, nie wiem ile razy to trzeba powtarzać. Nie czaję pomysłu z robieniem dokumentu na ten temat ;) Lepiej spożytkujmy naszą energię na coś fajnego :)

Dodane przez Lord W dnia 19 listopad 2016 23:41
#14

Ale to jest energia Harrego. :D On chce nakręcić filmik o czymś.

Ja zaś chcę się przejść do Castoramy, żeby dokończyć kręgle. Premiera Łotra Jeden za pasem. ;)

Kolejne materiały w necie przeglądam i teorie spiskowe czytam i opinie są różne. To będzie albo spełnienie oczekiwań albo klapa. Gorzej niż z Przebudzeniem Mocy chyba nie będzie. Przynajmniej nikt mi nie powie, że przchodzę do kina na film z negatywnym nastawieniem. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony :D

Edytowane przez Lord W dnia 19 listopad 2016 23:42

Dodane przez Thingol dnia 20 listopad 2016 09:08
#15

Lord W napisał/a:
Ale to jest energia Harrego. :D On chce nakręcić filmik o czymś.


niech kręci o SkierConie, a nie o Utapau. Proste

Dodane przez Lord W dnia 20 listopad 2016 18:09
#16

Ale on chce o Utapau na początek. O SkierConie będzie kręcił za rok ... na SkierConie.

Dodane przez Thingol dnia 20 listopad 2016 18:48
#17

Beze mnie.

Dodane przez Lord W dnia 24 listopad 2016 21:40
#18

Wstępnie proponuję godz. 15 przy czym zaznaczam, że mogę się spóźnić :);)

Dodane przez Harry dnia 25 listopad 2016 09:29
#19

Łaski bez. I tak nie zamierzam marnować czasu i pamięci na twarz thingola. Po prostu chcę pokazać, jak wygląda typowe spotkanie Utapau. Co do rajdu.... Czemu nie, napisz na Fb. W skierkach postaram się być koło 11-12.

Dodane przez ivered dnia 25 listopad 2016 16:26
#20

Mi 15 pasuje, postaram się nie spóźnić ;)

Dodane przez Thingol dnia 25 listopad 2016 22:42
#21

Harry napisał/a:
Łaski bez. I tak nie zamierzam marnować czasu i pamięci na twarz thingola. Po prostu chcę pokazać, jak wygląda typowe spotkanie Utapau.


Najbardziej typowe to byłoby takie, gdybyś nie przyszedł.

Dodane przez Lord W dnia 30 listopad 2016 22:15
#22

Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. duel1

Dlatego też fanklub jest w tym miejscu, w którym jest.

Dodane przez Thingol dnia 30 listopad 2016 22:18
#23

Pfff.

Jak chcesz budować nowy fanklub z Harrym - good fuckin luck.

Dodane przez Lord W dnia 30 listopad 2016 22:26
#24

Z każdym można coś zbudować. Harry może nie być gorszy niż Milka i Thorin.

Szczerze. Nie mam zbyt wielkiego wyboru. Każdy człowiek jest ważny. Harry przynajmniej się pofatygował. Wykazał jakąś chęć. No i pytanie - kto jest głupszy, głupiec, czy ten, który za nim podąża? Pokaż mi kogoś kto by chciał podążać tą drogą? :D

Czy ja chcę zbudować nowy fanklub? Chyba nie ma takiej potrzeby - wystarczy odbudowa - zabytki też mają swój urok. ;)

Edytowane przez Lord W dnia 30 listopad 2016 22:28

Dodane przez Thingol dnia 01 grudzień 2016 06:58
#25

Harry nawet filmów nie oglądał. I nie zamierza. I otwarcie o tym mówi. Jak ma takie nastawienie to niech się więcej "nie fatyguje". Nie ma sensu.
To już wystarcza, żeby Milka z Thorinem byli lata świetlne przed nim.

Dodane przez Harry dnia 02 grudzień 2016 09:55
#26

Chciałem w sobotę nagrać, ponieważ wydawało mi się to dobrym materiałem na film. Jednak thingol zabiera radość z tej grupy. Ps. Nigdy nie mówiłem, że jestem "wielkim fanem" star Wars. Po prostu w skierkach nie ma nic ciekawszego. A co do fanklub to Wojciech nie musi się fatygowac, już mam.

Dodane przez Lord W dnia 04 grudzień 2016 13:31
#27

Harry ma rację - szukając "wielkich fanów" nie znajdziemy wielu. :D

Co do sensu ... to im dłużej żyję, to mam wrażenie, że coraz mniej rzeczy ma sens. Trumnę zakupić, kwaterę na cmentarzu ... to ma sens i tak kiedyś umrę. No, chyba, że bym się spalił lub utopił w morzu ... no to wtedy to też nie miałoby sensu.;)

Jeżeli robi się to co lubi i mile spędza czas oraz rozwija, to ma to sens. :)

Edytowane przez Lord W dnia 04 grudzień 2016 13:32

Dodane przez Thingol dnia 04 grudzień 2016 14:26
#28

Że Harry jest głupi i nie kuma, to akurat rozumiem. Ale Wojciech, kto jak kto, ale akurat Ty powinieneś wiedzieć że pomiędzy kimś kto obejrzy filmy chociaż raz a "wielkim fanem" jest wieeeeeeeeeeelka przestrzeń.

Harry nawet nie oglądał filmów. I poza tym jest wkurwiający.

Dodane przez Lord W dnia 04 grudzień 2016 16:57
#29

Na serio nie oglądał? :o

Dodane przez Harry dnia 05 grudzień 2016 12:49
#30

Ta, jestem głupi, ale na szczęście się otoczylem.... inteligencja.
Główne sześć filmów oglądałem, siódemki nie bo nie chciało mi się biletu kupować. Przeczytałem tez jakąś św książkę z solo oraz błękitnym maxem (nie pamiętam nazwy, szybko przeszła).

Dodane przez Lord W dnia 10 grudzień 2016 11:44
#31

No to o tych 6 mówimy. Jako jeden z nielicznych "nie zmarnowałeś" kasy na 7 epizod. :D

Tylko w gruncie rzeczy to jest loterie - dopiero po obejrzeniu wie się, czy film jest zły. Ja od samego początku byłem negatywnie nastawiony do projektu, ale spin off Łotr Jeden myślę, że będzie inny. Naprawdę "mam przeczucie", że się nie zawiedziemy. Dużo zależeć będzie od zakończenia filmu - czy Nas zaskoczy i jak?

Dodane przez Lord W dnia 07 styczeń 2017 18:41
#32

Na szczęście warto było iść na "Łotra Jeden" :D

Pytanko zasadnicze - jakieś spotkanko kolejne? Odnośnie relacji z tego spotkania to pamiętam. Postaram się jutro ją napisać.;):)


Dodane przez ivered dnia 07 styczeń 2017 19:05
#33

Kiedyś można zrobić. Może 21 ego?

Dodane przez Thingol dnia 07 styczeń 2017 23:15
#34

może być

Dodane przez ivered dnia 11 styczeń 2017 21:57
#35

Swoją drogą 21.01 będzie 10 lat naszego istnienia na tej stronie ;)

Dodane przez ivered dnia 20 styczeń 2017 18:27
#36

O której planujemy spotkanie? 15?

Dodane przez Thingol dnia 20 styczeń 2017 20:49
#37

nie wiem czy zdążę. 16 jest dla mnie bardziej realistyczna.

Planujemy nieoffa w atmosferze?

Dodane przez ivered dnia 20 styczeń 2017 22:39
#38

Dobre pytanie. Nieoff spoko, pizza w atmo - taka sobie ;)

Dodane przez Lord W dnia 21 styczeń 2017 11:36
#39

Spoko. Zatem umawiamy się na 16. ;)

pizza w atmo nie jest zła, ale rozumiem, że lepsza jest w Alhambrze ;)

Dodane przez ivered dnia 21 styczeń 2017 13:33
#40

16 spox :) Zastanowimy się jeszcze na miejscu co będziemy jeść.

Dodane przez Lord W dnia 22 styczeń 2017 11:21
#41

Słuchajcie - co z kolejnymi spotkaniami. Bo od 112 odbyły się kolejne dwa spotkania. Normalnie numerujemy dalej Nasze spotkania w 3 osoby? Czy umawiamy się na kolejne spotkania w temacie spotkania nieoficjalne lub harmonogram spotkań, żeby nie zaśmiecać tego tematu?;)

Dodane przez ivered dnia 22 styczeń 2017 13:28
#42

Oficjalne numery, tradycja to tradycja ;)

Dodane przez Lord W dnia 07 luty 2017 22:40
#43

Czyli co - krótka relacja (po trzy zdania) z obu spotkań i robimy kolejne.;)

Dodane przez Lord W dnia 31 maj 2017 22:18
#44

I z kolejnego spotkania wyszły nici :)

Dodane przez ivered dnia 01 czerwiec 2017 20:58
#45

A relacje? Bo ja już niewiele pamiętam co się działo. Chyba głównie o fanficach mówiliśmy.

Dodane przez Lord W dnia 28 lipiec 2017 14:22
#46

Relacje - to chyba teraz jakieś wspomnienia, bo za dużo rzeczy z głowy uleciało. Ale zawsze można coś spróbować odtworzyć.

Dodane przez Lord W dnia 31 lipiec 2017 14:47
#47

Dobra panowie. Minęło już tyle czasu - pół roku, że ciężko mi fakty odtworzyć. Wiem, że jedno spotkanie odbyło się 21 stycznia 2017 (114). Od 16 do 19.

Odnośnie spotkania 113 to wydaje mi się, że odbyło się ono przed pójściem do kina na Łotra Jeden. Tak mi się kojarzy. Zatem 17 grudnia 2016 (113). Mogę się jednak mylić. Kupiliśmy bilety z Iveredem i poszliśmy do MCK poczekać na Thingola bo miał problemy z wodą. Potem przyjechał Thingol, pogadaliśmy, pojechał po Ewelinę i poszliśmy na Łotra. Dobrze kojarzę, czy kojarzycie jakieś inne fakty?

Dodane przez ivered dnia 31 lipiec 2017 19:19
#48

Chyba dobrze.

Dodane przez Thingol dnia 01 sierpień 2017 10:41
#49

Tak było

Dodane przez Lord W dnia 01 sierpień 2017 11:26
#50

No to dobrze, bo na forum nie ma jakiś śladów , czy informacji dotyczących tego spotkania.

Dodane przez Thingol dnia 01 sierpień 2017 22:24
#51

[zgred mode on]
a komu te ślady potrzebne? Tak na serio, kogo kto jeszcze wchodzi na stronę w ogóle interesuje co my 3ej sobie tam robiliśmy?

Dodane przez Lord W dnia 06 sierpień 2017 20:08
#52

No Ivereda przecież, o czym świadczy jeden z postów powyżej. ;) Swoją drogą, czy Nas było 3 czy 6 to i tak to była informacji głównie dla Nas ewentualnie jakiś zainteresowanych (czy fanklub żyje i czy coś robi). ;)

Dodane przez Thingol dnia 12 sierpień 2017 11:29
#53

kto poza nami 3ema? Sami chyba wiemy co robiliśmy...

Dodane przez Lord W dnia 12 sierpień 2017 21:14
#54

No właśnie. Zaletą relacji jest, że się wie co się robiło. Jak widać po pól roku są problemy z ustaleniem daty i faktów. A tak po latach można sobie przypomnieć.

Wydaje mi się, że i tak relacje czytali w większości uczestnicy spotkań. Ja rozumiem, ze Ivered chciał, aby odnotować fakty i tyle.