Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Spotkanie Utapau CXII

Dodane przez Lord W dnia 19 listopad 2016 13:17
#9

Nie wiem. Poinformowałem o terminie i poprosiłem o spotkanie (w dowolnym terminie jaki im pasuje). Będą chcieli to przyjdą, a jak nie, to będę się z nimi spotykał bo coś trzeba ustalić.

To, że nie ewidencjowaliśmy wydatków nie było dobre. Wydaje mi się, że powinniśmy wiedzieć, na co wydaliśmy kasę i ile z niej zostało i co z nią zrobimy. Thorin i Milka też mają przecież prawo głosu.

Również kwestie dostępu do strony. Pytanie, czy Thorin będzie się chciał zajmować dalej stronę, bowiem ja nie przewiduję jej likwidacji, a nawet może przeorientowania w innym kierunku. Kwestia uprawnień superadministratora itp.

Chłopaki, czy będą chcieli, czy nie nie mogą wiecznie uciekać od tematu. Ja odnoszę wrażenie, że liczyli, że to wszystko umrze śmiercią naturalną - nikt nie będzie chciał kasy w stronę ładować, a tym bardziej upominać się o rozliczenie budżetu.

Nie siedzę w ich głowie - nie wiem co myślą i co powiedzą, ale wiem, że jeżeli zależy nam na stronie to trzeba o wszystko zadbać za wczasu. Póki co mam wrażenie, że kontakt się urwał.

Odnośnie Castoramy - to jeżeli Harry chce nakręcić jakiś filmik to może wspomnienia Castorama rajd. A tak bardziej na serio gdybyś Harry był wcześniej w Skce to daj znać to najwyżej przed spotkaniem się skoczy do Castoramy.