Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Kontekst fabularny TotS i OoS

Dodane przez Thingol dnia 08 listopad 2016 20:15
#8

1. Odnośnie Belgaroth to mam w głowie już jakieś 60% fabuły. Postaram się na dniach wrzucić tu na forum w pkt taki krótki zarys. Mój plan uwzględnia to, czego chcesz uniknąć - Sithów - jednocześnie wiążąc to z RoD :D Wiem, zagmatwane. W skrócie - info które Rada Jedi dostała,to podpucha (zmanipulowana przez Arkadę), żeby zwabić Jedi w pułapkę -> bomba myśli potrzebuje ofiar ;-). Przy okazji poświęca brata Q (ta postać istnieje, czy to będzie brat czy nie to już osobna kwestia), więc oficjalna wersja dla Jedi będzie taka, że jedyny Sith jakiego zdołali odnaleźć zginął.

2. Wysłałem link do tego tematu Szychowi, ten już się nakręcił i pisze opowiadania o tym jak Xel Arkada zwerbował bliźniaki (tj Q i ten jego "brat" ). Takżę chyba już nie ma odwrotu :D Wojciech powinien być zadowolony :)

3. Co to jest WoJ na samym dole tabelki? :D

4. I ostatnia kwestia - przeczytałem ponownie Przymierze Mieczy. Maaan, that shit bring some memories yoda1
Pytanie - jak fabułę PM dopasować do wszystkiego innego? :D Bo przy tym co tam jest, dopasowanie się do RoD to jest pikuś.