Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Kontekst fabularny TotS i OoS

Dodane przez ivered dnia 13 listopad 2016 20:52
#30

Zrobiłem już tabelkę, można się wpisywać :)

Co do Lorrepa.

Propozycja jest taka że Vonar pokrzyżuje jakiś z jego spisków i będzie blisko odkrycia jego istnienia. Druan nie znał Arkady więc zakładam że Vonar byłby wtedy mistrzem Luana. Lorrep jak myślę byłby zainteresowany zniszczeniem Republiki i Jedi. Może korumpowałby by polityków i próbował wzniecić niezadowolenie społeczne próbując wmanewrować Republikę w polityczny kryzys który zmusiłby Jedi do przejęcia władzy a to jak wiemy zawsze niszczy tego kto ją posiada. W tym czasie organizowałby też ten plan z superżołnierzami wyposażonymi w Moc - może coś jak lata potem stworzeni Shadowtrooperzy. Tylko może więcej manipulacji przy biochemii a mniej technologii. Ale to już szczegóły. Być może o to co z tymi spiskami zrobić poróżnią się Xel z Vonarem. Xel na jakimś etapie powinien skonfrontować się z Lorrepem, niekoniecznie to musi być Belgaroth ale chyba fajnie byłoby mieć to w tym samym opowiadaniu/epizodzie co Belgaroth. Być może Xel nie uzyskałby dostępu do CSM od Lorrepa i Belgaroth było planem awaryjnym.

Lorrep mógłby wysłać Corię żeby powstrzymała plany Xela/zgładziła jego i Vonara. Coria po RoD mogłaby uciec z jakimś holokronem Xela i poszukać tych "sithów" żeby pomogli się jej zemścić na Arkadzie.

Kwestia Druana/Belgaroth w RoD jest problematyczna bo Druan nie znał Xela więc nie może być obecny na Belgaroth. Ale w samej historii pewnie można by go jakoś spożytkować. Może w konflikcie wewnątrz Jedi odegrałby jakąś rolę pomagając Vonarowi zostać po jasnej stronie. Ale nie wiem, myślę że Thingol chciałbyś być odpowiedzialny za historię Belgaroth więc to zależy jakbyś to widział :)

Zastanawiam się co Lord by chciał wziąć na swoje barki ;)