Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Kontekst fabularny TotS i OoS

Dodane przez Lord W dnia 10 grudzień 2016 12:13
#58

No można. :D

Spotkania są jednak owocniejsze. Weekend 17-18 dla mnie jest ok.

Moje pytanie brzmi zatem - skąd się wzięła druga (tudzież 3 w zależności, od tego jak liczymy) Gwiezdna Kuźnia z OoS (tudzież stacja bojowa wykorzystująca "serce"). Arkada ją odnalazł? Zbudował?

Jest wiele pytań, na które dobrze jakbyśmy znali odpowiedzi. Ja nie mam sensownego pomysłu na ten pierścień. Ivered niby czytał uważnie ale zgubił linię czasową fabuły :D Uważnie trzeba czytać ;)

Akcja pierwszego opowiadania o Edrasie rozgrywa się cztery lata po wybuchu z TotS (ok 896 r. BBY). W retrospekcji jest zaś historia o "upadku Edrasa" - owszem Queksesh żyje (jeszcze) i baron też, ale Edras nie jest w konflikcie z nimi. Nie wiem też z jakiego powodu miałby infiltrować (osobiście) barona.

Z tego co rozumiem linia fabularna musiałby być zupełnie inna i opowiadać o czym innym, w nowym kontekście. Nie wiem czy to da się obgadać "dobrze" przez forum.

Edras zdobędzie pierścień i ... co przez 7 lat, będzie go strzegł jak Hobbit? A Suron (Arkada i jego słudzy) nie będzie go szukał? Po prostu to jest inna kreacja postaci Edrasa.

Dopóki nie ustalimy linii fabularnej, nie mam zamiaru napisać ani jednej strony, bo tu mogą być kluczowe zmiany i wszystko pójdzie do kosza - trzeba będzie pisać od nowa.


Także czekam na koncepcję Ivereda - tą bardziej szczegółową, o której wspomniał. ;)

Edytowane przez Lord W dnia 10 grudzień 2016 12:15