Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Kontekst fabularny TotS i OoS

Dodane przez ivered dnia 11 grudzień 2016 16:25
#62

Vonara aż tak dużo nie ma póki co, a potrzebuję postaci która ma jakiś ciężar gatunkowy z punktu widzenia Xela. Podobnie Luan jest potrzebny żeby zacząć budować jego znaczenie dla Vonara. To będą raczej nieduże objętościowo wątki ale bohaterów (w tym wypadku Arkadę) najlepiej pokazywać w interakcjach z kimś istotnym. Rashed też by mi się przydał żeby zacząć mu budować ekspozycję przed innymi historiami.

Chciałbym uniknąć wrzucania "ważnych" postaci tylko na 1 opowiadanie. W tym wypadku będą politycy i może jakiś szczególnie upierdliwy dziennikarz. No i królowa Echani (jako jeden z Sithów). To są postacie które mogą się przewijać z historii na historię ale jak nie będzie kilku stałych punktów to wydaje mi się że obniży to jakość całości, zrobi nam się taka karuzela nijakich postaci które są ważne "na siłę".

Zgadzam się z Thingolem w tym zakresie żeby nie było za dużo Vonara i Luana i nie chcę w PoT zagłębiać się w ich budowanie. Ale potrzebuję ich żeby zbudować Xela. Trochę jak Mace Windu był potrzebny do zbudowania Anakina/Vadera. Jeżeli z planu wynika że jest ich dużo to tylko wrażenie, na etapie planowania wyszły mi tam dłuższe zdania i tyle :)

Spotkanie w sobotę 17 grudnia byłoby dobre, tylko gdzieś tak po 15.00.

A i koniec końców to tylko szkic żeby coś ugruntować i nie bujać się w nieskończoność po ogółach :) Chodzi bardziej o zarysowanie charakteru i trajektorii historii Xela a nie o same postacie w niej występujące. Aczkolwiek niektóre są po prostu lepsze w szerszej perspektywie.