Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Kontekst fabularny TotS i OoS

Dodane przez Lord W dnia 11 grudzień 2016 22:20
#67

Pytanie tylko co jest kwiatkiem do kożucha. Może nastąpić - bo Ivered takową zakładał - miedzy Corią a Arkadą (głównie). Tylko podkreślam to jest zupełnie inna historia. Póki co nie ma między tymi koncepcjami wspólnego mianownika. Inne rozłożenie akcentów, uwypuklenie innych postaci plus bardzo rozbudowane wątki w stosunku do Twojego opowiadania.

No i wydaje mi się, że Ivered tak uszczegółowił historię, że tam naprawdę nie ma sensu czegokolwiek dodawać jeżeli chodzi o fabułę - bo to się rozrośnie do zbyt dużych rozmiarów.

Dla mnie wyznacznikiem dobrego opowiadania jest to napisane przez Szycha. Co do warsztatu - to w pisaniu opowiadań nie mam praktycznie żadnego, dlatego nie chciałbym robić aż tak wielowątkowego opowiadania.

Czekam aż Ivered pochyli się nad pozostałymi dwiema koncepcjami kolejnych dwóch opowiadań. Grunt to wiedzieć na czym się stoi. Przynajmniej będzie się można do czegoś odnieść.

Edytowane przez Lord W dnia 11 grudzień 2016 22:21